Tasty Erotik Film izle +18

357
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 08 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Tasty isimli Erotik Film Tasty isimli bir genç kız maddi açıdan sıkıntılı günler geçirmesinden dolayı sokaklarda yaşamaya başlamıştır. Bu durum her insanda olduğu gibi onun içinde çok zor olsa da elinden hiçbir şey gelmediği için bu durumu kabullenmemek için herkesten yardım istemeye başlamıştır. Yağmurlu bir akşam ne yapacağına karar veremediği için sokaklarda sırılsıklam ıslanan bu güzel kız zengin bir adamın arabasının önüne kendisini atarak yaşamına son vermek istemiştir. Fakat bu adım onun ölümüne değil yaşamında farklı noktalara doğru gidebilmek için bir başlangıç haline gelmiş olmaktadır.
Bu zengin ve odun adam bir o kadar da kibar tam bir beyefendi gibi bir kalıpta olsa da aslında içinde yaşatmış olduğu bir sex canavarı sayılmaktadır. Bu kıza il süreçte elinden geleni yaparak sağlığına kavuşması her tür imkânı sunabilmektedir. Tasty daha sonraki sürçte sağlığına kavuşmuş fakat bu bu evde bu adamın yanında kalabilmek için bu canavar adamın isteklerine cevap verebilmesi gerekmektedir. Bu sex için farklı farkı fanteziler arayan bu ikili arasında artık bir heyecan olabilmesi için zengin adam her geçen gün elinden geleni yaparken Tasty bu süreç içinde de adama karşı elinden geleni yaparak cevap verebilmek istemektedir. Bu harika sahnelere sahip olan erotizm sahnelerine şahitlik etmek isteyen izleyenler için tek parça olarak izleyebilirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri