Süper Yetenek (Rock Dog) İzle Hd 2017
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
3 Yorum 450 Görüntülenme

Süper Yetenek (Rock Dog) İzle Hd 2017 Filmini izle

Süper Yetenek (Rock Dog)İzle

Animasyon severler için yine muhteşem bir film Süper Yetenek (Rock Dog) filmi her yaştan kişinin izleyeceği tarzda bir filmdir. Gencinden yaşlısına rahatlıkla izlenebilecek olan bu film özellikle çocukların ilgisini büyük yöne çekecek filmlerden olacaktır. 3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan film uzun metraj filmlerden birisi olarak ta dikkat çekebilmektedir.

Filmin konusuna gelince uzun yıllar boyunca Kar Dağın’ da yaşamakta olan Mastifler zor mu zor bir görevi başarıya ulaştırmak için bir araya gelmişlerdir. Bu görev hiç kimseye hiçbir şekilde zararı olmayan koyunların yaşadıkları alanı korumaya almaktır. Acımasız ve de bir o kadar cani kurt Linnux ve onun kadar acımasız ve cani arkadaşları koyun sürüsünün başına bela olur.

Süper Yetenek (Rock Dog) hd İzle

İleriki zamanlarda bu iki karakter birbirlerini inanılmaz derece de büyük bir kin ve öfke ile karşılık verirler. Koyunları koruma maksadında olan Mastifler oldukça zorlu ve bir o kadar da yorucu geçen bu süreçte maceradan maceraya koşarken başlarına gelmeyen kalmaz.

Bu muhteşem animasyon filmi olan Süper Yetenek (Rock Dog) ‘unyönetmen koltuğunda yer alan usta isim Ash Brannon’dur. Filmin oyuncu kadrosu ise yine bir o kadar başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Bu isimlerden bazıları da Luke Wilson, J.K. Simmons, Eddie Izzard, Lewis Black, Sam Elliott, Kenan Thompson, Mae Whitman, Jorge García ve Matt Dillon gibi sinema dünyasında başarılarından bahsettirmiş oyunculardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Süper Yetenek (Rock Dog) İzle Hd 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (3)