Super Dark Times izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
86 Görüntülenme

Super Dark Times izle

Super Dark Times izle, Super Dark Times türkçe dublaj izle, Çok kısa bir zaman içerisinde izleyicileriyle buluşacak olan Super Dark Times filmi, az zaman kalmasıyla kendisine olan merakı oldukça yüksek seviyeye çıkarmıştır. Dram ve gerilim türünde kendisini gösteren film, izleyiciyi kendisine bağlayıcı bir etkiye sahiptir. Film, 1990’lı yıllarda teknolojinin olmadığı yani internet, cep telefonu ve sosyal medyaya dair bir şeyin bulunmadığı zamanlarda geçmektedir. Özgün bir gençlik filmi olarak karşımıza çıkan filmde arkadaşlık, cinayet, suçluluk gibi kavramlar ön plana çıkmaktadır. Ana karakterler olan genç yaşta olan Zach ve Josh hayatlarının tümünde en iyi dostluklarını yaşamıştır.

Reklamı Geç
60


Super Dark Times izle, Super Dark Times türkçe dublaj izle, Çok kısa bir zaman içerisinde izleyicileriyle buluşacak olan Super Dark Times filmi, az zaman kalmasıyla kendisine olan merakı oldukça yüksek seviyeye çıkarmıştır. Dram ve gerilim türünde kendisini gösteren film, izleyiciyi kendisine bağlayıcı bir etkiye sahiptir. Film, 1990’lı yıllarda teknolojinin olmadığı yani internet, cep telefonu ve sosyal medyaya dair bir şeyin bulunmadığı zamanlarda geçmektedir. Özgün bir gençlik filmi olarak karşımıza çıkan filmde arkadaşlık, cinayet, suçluluk gibi kavramlar ön plana çıkmaktadır. Ana karakterler olan genç yaşta olan Zach ve Josh hayatlarının tümünde en iyi dostluklarını yaşamıştır. Ancak bir gün akıl almaz bir kaza yaşarlar. Zach, Josh, Charlie ve Daryl beraber vakit geçirirken Zach elinde olmadan hatayla Daryl’i öldürür. Gizlenmeye çalışılan bu olay ileriki zamanlarda bu arkadaşların arasındaki ilişkileri etkileyecek ve bunlarda karakterlerine yansıyacaktır. Kendilerinden başka kimsenin bilmediği bu sır zamanla aralarında soğukluğun yaşanmasına neden olur. Bu durumlar da zamanla paranoya ve şiddet içerikli olmaya başlayacaktır.

ABD yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise, işinde oldukça yetenekli ve deneyimli Kevin Phillips’tir. Geçmişinde yaptığı filmlerin deneyimini de bu filmde konuşturan yönetmen, oyuncu kadrosu ile de filme ayrı bir önem katmıştır. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise, Owen Campbell, Charlie Tahan, Sawyer Barth, Amybeth Hargreaves, Adea Lennox gibi yetenekli ve önemli kişilerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Super Dark Times izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?