Suntan İzle İndirmeden Online Full Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (160)
2,660 Görüntülenme

Suntan İzle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

Suntan filmi sansürsüz direk Full HD izle, Suntan filmi 1080p tek parça izle Suntan filmi romantik, dram ve komedi türlerinin mükemmel bir uyumu sonucunda ortaya çıkmıştır. Filmde ise Kostis adında bir doktor vardır ve bu doktor bir adaya tayin edilmiştir. Kostis ise yalnızlıktan ve hayatın monotonluğundan fazlasıyla sıkılmıştır. Bu nedenden dolayı Kostis havaların düzelmesini fırsat bilerek kendini plajlara atmaktadır. Yaz mevsiminin gelmesi ile her geçen gün birbirinden farklı ve eğlenceli partiler plajlarda düzenlenmektedir. Kostis bu partilerin birinde çok güzel bir kadın olan Anna ile karşılaşmaktadır. Anna ile tanışmasından sonra ise hayatında birçok değişiklik gerçekleşmektedir. Her şey Kostis için daha farklıdır ve daha önce yaşamadığı duyguları yaşamaktadır. Anna’nın aşkına karşılık vermesi için ise Kostis elinden gelen her şeyi yapacaktır. Anna’yı tavlamaya çalışa Kostis, izleyicileri fazlasıyla eğlendirecektir.
Load 2 3 4 5 FragmanSuntan filmi sansürsüz direk Full HD izle, Suntan filmi 1080p tek parça izle Suntan filmi romantik, dram ve komedi türlerinin mükemmel bir uyumu sonucunda ortaya çıkmıştır. Filmde ise Kostis adında bir doktor vardır ve bu doktor bir adaya tayin edilmiştir. Kostis ise yalnızlıktan ve hayatın monotonluğundan fazlasıyla sıkılmıştır. Bu nedenden dolayı Kostis havaların düzelmesini fırsat bilerek kendini plajlara atmaktadır. Yaz mevsiminin gelmesi ile her geçen gün birbirinden farklı ve eğlenceli partiler plajlarda düzenlenmektedir. Kostis bu partilerin birinde çok güzel bir kadın olan Anna ile karşılaşmaktadır. Anna ile tanışmasından sonra ise hayatında birçok değişiklik gerçekleşmektedir. Her şey Kostis için daha farklıdır ve daha önce yaşamadığı duyguları yaşamaktadır. Anna’nın aşkına karşılık vermesi için ise Kostis elinden gelen her şeyi yapacaktır. Anna’yı tavlamaya çalışa Kostis, izleyicileri fazlasıyla eğlendirecektir. Kurgusu ile izleyenleri etkileyen bu filmin sonunda acaba Kostis’i neler bekliyordu?
Suntan filmi Alman ve Yunan ortak yapımıdır ve bu nedenden dolayı çok fazla beğenilmektedir. Oyunculuk performansları ile izleyicilerinden tam not almayı başarmıştır. Filmin imdb puanı ise 6,6’dır. Film izleyicileri ile 31 Mart 2016 tarihinde buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ise birçok başarılı yapımı bulunan Argyris Papadimitropoulos yapmaktadır. Filmin senaryosu ise Argyris Papadimitropoulos ve Syllas Tzoumerkas’a aittir. Filmin oyuncuları arasında ise Makis Papadimitriou, Marcus Collen, Yannis Tsortekis, Pavlos Orkopoulos ve Maria Kallimani yer almaktadır. Filmizleyerli.com değerli izleyicilerine keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?