Student Services Erotik Film

380
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 30 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


2010 Fransa Yapımı olan bu erotik film Üniversite öğrencisi olan bir kızın okuldaki maddi sıkıntılarına çare olabilmesi için karşı karşıya kaldığı zorlukları kaleme almış olduğu Laura’nın bu süreçteki çare arayışını anlatan Mes chères étude adlı kitabın sinemaya uyarlanması ile oluşan bir eserdir. Laura okuldaki maddi sıkıntılarında sıkılmış ve buna çözüm yolları aramaya başlamıştır. Öğrenci olmasından dolayı hiçbir iş yeri yarı zamanlı bir çalışmayı kabul etmemiş ve artık bu duruma karşı çaresiz kalan öğrenci internet üzerindeki iş ilanlarından ümit beklemeye başlamıştır.
Yine bir gün iş ilanları arasında boğulmuşken karşısına escort arayan bir ilan ile karşı karşıya kalmış ve aklında soru işaretleri oluşmuştur. Bunu yapıp yapmayacağına dair en küçük bir fikri bile olmadan oraya ait olan bilgileri not etmiş ve dışarıya çıkmıştır. Yalnızca bir seferliğe mahsus olarak yapmasında herhangi bir sakınca görmez ce o adrese gitmek için hazırlıklar yapmaya koyulur. Gitmiş olduğu adreste ise hiç beklemediği kadar bir muhteşemlikle karşı karşıya kalır. Zengin ve lüks bir muhitte bulunan eve girer ve ev sahibi ile birlikte ateşli dakikalar doğru yelken açar ve bu tek seferle de sınırlı kalmaz daha sonrasında ise yaşanılan sex bir ıstıraba dönüşür fakat artık bu yoldan geri dönüş zordur.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri