Söz (The Promise) 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,039 Görüntülenme

Söz (The Promise) 2017 İzle Filmini izle

Bir 2016 filmi olmasına rağmen çekimlerin henüz bitirilmemiş olması ve vizyona girememesi nedeniyle, 11 Eylül 2016'da Toronto Uluslar Arası Film Festivali' nde gösterime giren film, 21 Nisan 2017' de Amerika Birleşik Devletleri' nde yayınlanması düşünülüyor. Söz filmi Osmanlı İmparatorluğu ile içli dışlı olacak gibi görünüyor. Bu sene vizyona girecek olan Osmanlı içeren 2. film olan Söz, yabancıların hala Osmanlı Devleti' nin etkisinden çıkamamış olduğunu gösteriyor.

Söz (The Promise) İzle

Bir 2016 filmi olmasına rağmen çekimlerin henüz bitirilmemiş olması ve vizyona girememesi nedeniyle, 11 Eylül 2016’da Toronto Uluslar Arası Film Festivali’ nde gösterime giren film, 21 Nisan 2017′ de Amerika Birleşik Devletleri’ nde yayınlanması düşünülüyor. Söz filmi Osmanlı İmparatorluğu ile içli dışlı olacak gibi görünüyor. Bu sene vizyona girecek olan Osmanlı içeren 2. film olan Söz, yabancıların hala Osmanlı Devleti’ nin etkisinden çıkamamış olduğunu gösteriyor.

Söz (The Promise) 2017 İzle

Terry George tarafından yönetilen filmin üreticileri; Eric Esrailian, Mike Medavoy, William Horberg oldu. Terry George ve Robın Swicord tarafından yazılan film, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri’ nin ortak çalışması sonucunda ingilizce dili üzerinden çekildi. Açık Yol Filmleri tarafından dağıtımının gerçekleşeceği film içerisinde konular birbiri ardına gelişiyor.

Bir aşk filmi olması gereken filmin içerisinde Osmanlı Devleti’ nin yaptığı Ermeni katliamından bahsetmesi ve bunu konu olarak göstermesi kafa karıştıcı olsa da genel olarak film etkileyici ve güzel olacak gibi görünüyor. Javier Aguirresarobe’ nin görüntü yönetmenliğini yaptığı

Söz filminde sahnelerin gerçekliği ve animasyonların kaliteli olması, vizyonda etki yaratacak düşüncesi veriyor. Oscar Isaac, Charlotte Le Bon, Christian Bale, Daniel Gimenez, Cacho, Shohreh, Aghdashloo ve Rade Serbedzija’ nın oyuncu kadrosunu doldurduğu film, 21 Nisan 2017′ de vizyona girecek. Hakkında büyük tartışmalar olacak gibi görünen filmin aslında bir aşk filmi olduğunu söylemekte yarar var.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Resimler

  "Söz (The Promise) 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?