Son Macera İzle Tek Parça Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
232 Görüntülenme

Son Macera İzle Tek Parça Full HD izle Filmini izle

Merakla beklendiği düşünülen Son Macera adındaki sinema filminin 7 Nisan 2017 tarihinde sinema severler ile buluşacağı bildirilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu bu filmde bazı sahneleri komedi severlere hitap ederken bazı sahnelerinde ise eğlence dolu bir aksiyon ile karşı karşıya kalabilmek mümkündür

Son Macera izle

Merakla beklendiği düşünülen Son Macera adındaki sinema filminin 7 Nisan 2017 tarihinde sinema severler ile buluşacağı bildirilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu bu filmde bazı sahneleri komedi severlere hitap ederken bazı sahnelerinde ise eğlence dolu bir aksiyon ile karşı karşıya kalabilmek mümkündür. Suç ve komedi ağırlıklı olan bu filmin yönetmen koltuğunda Zach Braff, Arthur Lewis yer alırken bu muhteşem sahnelerin yer aldığı filmin senaryosu ise Theodore Melfi, Martin Brest üstlenmiştir. Filmde yer alan oyuncular yıllardır sinema severlerin hayranı olduğu oyunculardan oluşmaktadır.

Son Macera İzle Tek Parça izle

Bunların en başındaki isimlerden birisi ise Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin, Joey King, Christopher Lloyd, Ann-Margret, Matt Dillon, Peter Serafinowicz, John Ortiz gibi usta oyunculara yer verilmiştir.

Filmin konusundan da biraz bahsedecek olursak ödül alan ve hayatlarının tamamında çok samimi arkadaş olan üçlünün yaşamış olduğu maceralar anlatılmaktadır. Bu muhteşem üçlü ortalama olarak 80’li yaşlardalardır. Bu üç kafadar yaşlarına hiçbir şekilde takılmadan daha önceki saygılı yaşamlarından bir adım öteye gitme kararı alırlar. Yakınları tarafından hayal kırıklığına uğramayı da istemeyen bu üçlü bir plan kurarlar ve banka soygunu yapmayı düşünürler.

Tecrübesiz olan bu yaşlı üçlü banka soygunun ardından yolarının hapishaneye düşeceğini hayal bile edemezken maalesef ki son adres hapishane olacaktır. Bu macera dolu son macera adlı filmi izlerken kahkahalara boğulacaksınız.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Son Macera İzle Tek Parça Full HD izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?