Skyscraper Full HD İzle
7.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.1 /10 (7)
953 Görüntülenme

Skyscraper Full HD İzle Filmini izle

Skyscraper' in GökDelen ismiyle Türkiye' de vizyona gireceği tarih ise; 13 Temmuz 2018 olarak belirlenmiş. Bu kadar geç gelecek olan filmin, başarılı olması ümidiyle filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Aksiyon ve gerilim kategorisinde yerini şimdiden almış film için, sinema severler uzun süre vizyonda olacağı görüşündeler. Aynı zamanda film için +13 etiketi düşünülüyor. Türkiye' de dağıtımlarını Mars Dağıtım üstlenirken Amerika Birleşik Devletleri' nde dağıtımcı henüz belirlenmemiş.

Skyscraper izle

Merkezi İstihbarat filminin yönetmeni; Rawson Marshall Thurber, Dwayne Johnson ile arasını iyi tutmuş gibi görünüyor. Skyscraper filminde, yine yönetmen koltuğunda bulunan Rawson Marshall Thurber ve yine başrol Dwayne Johnson olarak görünüyor. İkilinin iyi anlaşması başarılı bir filmin habercisi olduğunu söyleyen sinema severler; tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekileceği filmin güzel bir aksiyon filmi olacağını düşünüyor. Dwayne Johanson gibi artık ikonlaşmış kişilerin başrolleri her zaman mükemmel bir film doğurmuyor. Örneğin; Keanu Reeves, 47RONIN, Matrix, JohnWick gibi başarılı filmlerde başrol koltuğunda otururken, Knock Knock filmiyle bütün kariyerinin sarsıldığını görüyoruz.

Skyscraper’ in GökDelen ismiyle Türkiye’ de vizyona gireceği tarih ise; 13 Temmuz 2018 olarak belirlenmiş. Bu kadar geç gelecek olan filmin, başarılı olması ümidiyle filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Aksiyon ve gerilim kategorisinde yerini şimdiden almış film için, sinema severler uzun süre vizyonda olacağı görüşündeler. Aynı zamanda film için +13 etiketi düşünülüyor. Türkiye’ de dağıtımlarını Mars Dağıtım üstlenirken Amerika Birleşik Devletleri’ nde dağıtımcı henüz belirlenmemiş.

Skyscraper Full HD İzle

Skyscraper filminin konusu ise, büyük bir bina inşaatıyla başlar. Chicago’ nun üzerine küçük semtlerin bulunduğu yere yapılan inşaat, halkın tepkisini çeker. Çünkü halka göre bu inşaattan sonra evleri yıkılacak ve yerlerine gökdelenler yapılacaktır. İnşaatı başlatan hırslı işadamları projeden geri çekilmez ancak; yapım ekibi büyük bir uğraşla şehri kurtarmaya çalışacaklardır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Skyscraper Full HD İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?