Reklamları Kapat!

Skjelvet izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
Skjelvet izle

Skjelvet izle |HD|

Skjelvet – The Quake
5,4 büyüklüğünde bir deprem ile başlayan Skjelvet – The Quake izle ile birçok duyguyu aynı anda yaşayabilmektesiniz. Aksiyon, dram, gerilim konularının ele alındığı bu film 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyona görmektedir. Norveç’te çakilen bu film deprem sırasında da Norveç’i ele almaktadır.
1904 yıllarını konuş alan filmin ilk serisi de bulunmaktadır. İzleyici tarafından büyük ilgi gören film depremin habercisi olan tüm konuları da hem dram hem de aksiyon şeklinde izleyici ile buluşturmaktadır. Bu nedenle filmi izlerken aynı zamanda yaşamış gibi olmak da mümkün olabilmektedir. Başarılı olarak Türkiye’de 2018 yılında gösterimde bulunmaktadır.
Jeolist olarak filmde başrol olan Eikjord, film boyunca karısı ve çocuklarını kurtarmak için zamana karşı savaşmaktadır. Sahneleri ve replikleri ile en iyi Norveç filmlerinin başında gelen The Quake oldukça başarılı ve heyecanlı olarak izleyiciden tam not almaktadır.
Skjelvet – The Quake Filminin Detayları
Uzun metrajlı olarak 1 saat 46 dakika olan Skjelvet – The Quake filminin yönetmen koltuğunda John Andreas yer almaktadır. Aynı şekilde başarılı olarak filme başrol oyunculuğu yapan; Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Hang Tran, Jonas Hojj Oftebro bulunmaktadır.
2018 yapım yılı bulunan filmin yönetmeni aynı zamanda başrol oyuncuları arasında da bulunmaktadır. Daha önce de birçok gerilim ve aksiyon konusu işlere imza atan Andreas bu filmde de oldukça başarılı olarak değerlendirilmektedir.

Kategori: 2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 2713 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.
pulibet yeni adres