Sıradışı Operasyon İzle Türkçe Dublaj Full HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (146)
2,125 Görüntülenme

Sıradışı Operasyon İzle Türkçe Dublaj Full HD Filmini izle

Yönetmen:

Alan Mak, Anthony Pun

Oyuncular:

Jiadong Xing, Xuan Huang, Yihong Duan, Yueting Lang
Sıra dışı Operasyon filmi, Leo adında son derece sıradan bir hayat yaşayan bir adamın başından geçenleri anlatmaktadır. Leo, güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Sıradan bir hayat sürmekte ve her şey olağan şekilde işlemektedir. Monoton hayatına devam eden Leo bir gün kaçırılır. Leo’yu kaçıranlar ise bir uyuşturucu çetesidir. Leo’ya günlerce uyuşturucu verilerek zorla bir bağımlı haline gelmesi sağlanır. Leo ise hiç durmadan mücadele ederek uyuşturucudan kurtulmaya çalışır. Leo bu yaşananları asla unutmaz. Olayların üzerinden yıllar geçse de Leo hala ilk günkü kadar sinirlidir. Leo yıllarca intikam almak için çalışır ve artık başarılı bir polis olmuştur. Şimdi onun için çeteyle savaşıp intikamını alma vaktidir.


Sıradışı Operasyon direk izle, Sıradışı Operasyon Full İzle, Sıradışı Operasyon filmi, Leo adında son derece sıradan bir hayat yaşayan bir adamın başından geçenleri anlatmaktadır. Leo, güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Sıradan bir hayat sürmekte ve her şey olağan şekilde işlemektedir. Monoton hayatına devam eden Leo bir gün kaçırılır. Leo’yu kaçıranlar ise bir uyuşturucu çetesidir. Leo’ya günlerce uyuşturucu verilerek zorla bir bağımlı haline gelmesi sağlanır. Leo ise hiç durmadan mücadele ederek uyuşturucudan kurtulmaya çalışır. Leo bu yaşananları asla unutmaz. Olayların üzerinden yıllar geçse de Leo hala ilk günkü kadar sinirlidir. Leo yıllarca intikam almak için çalışır ve artık başarılı bir polis olmuştur. Şimdi onun için çeteyle savaşıp intikamını alma vaktidir.
Yönetmenlik koltuğun Alan Mak ve Anthony Pun ‘ın oturduğu bu başarılı film, 2017 yılının en beğenilen filmleri arasına girmeyi başarmıştır. Oyuncu kadrosunda ise Jiadong Xing, Xuan Huang, Yihong Duan, Yueting Lang gibi pek çok başarılı isim yer almaktadır. Senaryosu izleyici tarafından oldukça beğenilmiştir ve senarist Felix Chong pek çok iltifata tutulmuştur. Aksiyon ve suç türünde ki film sinemaseverlere oldukça farklı bir deneyim yaşatmıştır.Sıradan alışılmış aksiyon filmlerinin dışında etkileyici senaryosu filmin son sahnesine kadar izleyici kilitlemiş ve oldukça etkilemiştir. Sıradışı Operasyon filmi her ne kadar çok beğenilse de beklenilenin altın izlenerek IMDb puanı 6.2 olarak belirlenmiştir. Aksiyon türündeki filmleri sevenler için oldukça iyi bir seçim olacaktır

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?