Sinyalciler: Son Akşam Yemeği İzle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (358)
6,589 Görüntülenme

Sinyalciler: Son Akşam Yemeği İzle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

Ahmet Kapucu

Oyuncular:

Cemal Hünal, Tamer Karadağlı, Serkan Kuru, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Erdağ Yenel, Mahmut Tuncer, Chloe
birbirini çok yakından tanıyan 3 arkadaşın yolları ayrılır ve yıllar sonra buluşurlar ve yılların acısını güzel bir akşam yemeği ile yılların acısını çıkarmak isterler. Eski arkadaşlar eğlenmek ve mutlu olmak planları ile geldikleri geçe bekledikleri gibi olmayacaktır. Yemek yemeleri ve sonrasında 3 arkadaşın başıdan geçen komik olayların anlatıldığı film komedi sevenlere eğlenceli dakikalar sunacaktır.


Sinyalciler: Son Akşam Yemeği direkt izle, Sinyalciler: Son Akşam Yemeği full izle, birbirini çok yakından tanıyan 3 arkadaşın yolları ayrılır ve yıllar sonra buluşurlar ve yılların acısını güzel bir akşam yemeği ile yılların acısını çıkarmak isterler. Eski arkadaşlar eğlenmek ve mutlu olmak planları ile geldikleri geçe bekledikleri gibi olmayacaktır. Yemek yemeleri ve sonrasında 3 arkadaşın başıdan geçen komik olayların anlatıldığı film komedi sevenlere eğlenceli dakikalar sunacaktır. Yemek yedikleri sırada tanımadıkları bir kişinin kaza ile ölmesi ile başlarından bir türlü bela eksik olmayacaktır. 3 arkadaşın büyük mafya babalarından birinin yeğeni olması işleri daha da zora sokacaktır. Mafya tarafından kaçırılan kafadar arkadaşlar ne kadar kendilerinin öldürmediğini söylese de karşılarındaki tehlikeli insanlara bunu anlatmak zordur.

Öldürülen yeğeni için yüz bin Türk lirası para isteyen mafya babası 3 arkadaşa 2 haftalık müddet verir ne yapacaklarını şaşıran arkadaşların aklına ilk bankalar gelse de kendilerine hiçbir bankadan kredi alamazlar. Bankalardan bekledikleri krediyi alamayan arkadaşların aklına araba çalmak gelir ancak bulaştıkları tüm işleri yüzlerine gözlerine bulaştıran arkadaşların bu macerasındaki yaşadıkları da izleyenlerine keyifli dakikalar sunacaktır. 3 arkadaşın başından geçen olayların anlatıldığı Sinyalciler: Son Akşam Yemeği filminin oyuncu kadrosunda Cemal Hünal, Tamer Karadağlı, Serkan Kuru, Burak Satıbol, Ayhan Taş, Erdağ Yenel, Mahmut Tuncer, Chloe’yi görmekteyiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Sinyalciler: Son Akşam Yemeği İzle Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?