Simon Birch izle Full HD 720p İndirmeden Seyret
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (26)
624 Görüntülenme

Simon Birch izle Full HD 720p İndirmeden Seyret Filmini izle

Simon Birch filmi 1080p online izle, Simon Birch filmi indirmeden full hd tek parça izle, Simon Birch filmi 1998 yılı yapımı ve oldukça beğenilen Amerika Birleşik Devletleri filmidir. Film pek çok dramatik anın yanı sıra izleyenlerini kahkahalarla yıkacak komedi unsurlarını da barındırmaktadır. Filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekici ve yaratıcı olarak göz önüne çıkmaktadır. Simon Birch ismindeki çocuk bir insan eli boyutunda doğmuştur. Doktorlar bu çocuğun fazla yaşamayacağını ve kısa süre içerisinde ölebileceğini savunmaktadır. Fakat bir mucize yaşanır ve Simon uzun yıllar boyu yaşamaya başlar. Bununla beraber Simon, tanrının onu yaşatmasında bir sebep olduğunu düşünür. Bu duruma inanan Simon ve arkadaşı Joe da kendine göre yaşamasında sebepler vardır. Joe'nun annesi, gerçek babasının kim olduğunu ona hiç bir zaman söylememiştir. Bununla beraber Joe da babasının kim olduğunu araştırmaya başlamıştır. Günün birinde Simon beyzbol oynarken yanlışlıkla topu Joe'nun annesinin başına isabet ettirir. Joe'nun annesi travma geçirerek hayatını kaybeder. Bununla beraber Joe'nun gerçek babasının kim olduğunu bilen son kişi de hayattan gitmiş olur. Böylece Simon, hayattaki görevinin Joe'nun babasını bulmak olduğunu düşünerek, Joe'yu da yanına alarak bu gizemin peşinden farklı maceralara ve komik olaylar serisine atılırlar.


Simon Birch filmi 1080p online izle, Simon Birch filmi indirmeden full hd tek parça izle, Simon Birch filmi 1998 yılı yapımı ve oldukça beğenilen Amerika Birleşik Devletleri filmidir. Film pek çok dramatik anın yanı sıra izleyenlerini kahkahalarla yıkacak komedi unsurlarını da barındırmaktadır. Filmde anlatılan konu da oldukça ilgi çekici ve yaratıcı olarak göz önüne çıkmaktadır. Simon Birch ismindeki çocuk bir insan eli boyutunda doğmuştur. Doktorlar bu çocuğun fazla yaşamayacağını ve kısa süre içerisinde ölebileceğini savunmaktadır. Fakat bir mucize yaşanır ve Simon uzun yıllar boyu yaşamaya başlar. Bununla beraber Simon, tanrının onu yaşatmasında bir sebep olduğunu düşünür. Bu duruma inanan Simon ve arkadaşı Joe da kendine göre yaşamasında sebepler vardır. Joe’nun annesi, gerçek babasının kim olduğunu ona hiç bir zaman söylememiştir. Bununla beraber Joe da babasının kim olduğunu araştırmaya başlamıştır. Günün birinde Simon beyzbol oynarken yanlışlıkla topu Joe’nun annesinin başına isabet ettirir. Joe’nun annesi travma geçirerek hayatını kaybeder. Bununla beraber Joe’nun gerçek babasının kim olduğunu bilen son kişi de hayattan gitmiş olur. Böylece Simon, hayattaki görevinin Joe’nun babasını bulmak olduğunu düşünerek, Joe’yu da yanına alarak bu gizemin peşinden farklı maceralara ve komik olaylar serisine atılırlar.
Simon Birch filminde başrol olarak Sil Baştan, Bay Evet, 23 Numara, Truman Show, Aman Tanrım gibi ünlü yapımların da başrolünü üstlenen ünlü komedyen Jim Carrey yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?