Silence 2017 İzle
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (6)
346 Görüntülenme

Silence 2017 İzle Filmini izle

Silence filmi konu olarak, 17 yüzyıllarda; hristiyanlığın ne kadar baskı ve zorbalık altında olduğunu anlatıyor. İki papaz olan Rodrigues ve Garrpe hristiyanlığı yaymak amacıyla çıktıkları yolda çok büyük zorluklarla karşılaşacaklardır. Japonya' ya giden ikili, Japonya' da hristiyanlığın konuşulmasının dahi yasak olduğundan haberi yoktur. Herşeyi orada öğrenen iki papaz, kendi dinlerini sorgulayacaklardır ve büyük bir sınavdan geçeceklerdir.

Silence İzle

Başarılı yönetmen; Martin Scorsese yönetmenliğini yapacağı; dram ve tarihi türündeki Silence filminin konusu ve vizyon tarihi belli oldu. Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Japonya ve Meksika’ da çekimleri yapılan bu çok uğraşılmış, Silence filmi; 21 Nisan 2017′ de vizyona girecek olan filmler arasında. Gişedeki rakiplerini gişe notlarıyla alt üst edecek filmin Türkiye’ de bir an önce vizyona girmesi bekleniyor. Amerikan film piyasasından çok farklı bir bedene bürünmüş olarak çıkan Silence, başarılı oyuncu kadrosu ve yapım şirketleri ile, ilk bahara damgasını vuracak filmler arasında.

Silence 2017 İzle

bahara damgasını vuracak filmler arasında.
Silence filmi konu olarak, 17 yüzyıllarda; hristiyanlığın ne kadar baskı ve zorbalık altında olduğunu anlatıyor. İki papaz olan Rodrigues ve Garrpe hristiyanlığı yaymak amacıyla çıktıkları yolda çok büyük zorluklarla karşılaşacaklardır. Japonya’ ya giden ikili, Japonya’ da hristiyanlığın konuşulmasının dahi yasak olduğundan haberi yoktur. Herşeyi orada öğrenen iki papaz, kendi dinlerini sorgulayacaklardır ve büyük bir sınavdan geçeceklerdir.

Silence filminin oyuncu kadrosunda ise, Andrew Garfield; Rodrigues karakterini canladırırken, Adam Driver Garpe karakteriyle başrolü paylaşacaktır. Tadanobu Asano’ nun Interpreter rolüyle kamera karşısına çıkacağı filmde, Claran Hinds; Valignamo rolünde olacak. Yosuke Kubozuka ise; Kichjiro karakterini canlandırmakla sorumlu iken, Yoshi Oida; Ichizo karakterini canlandıracak. Shinya Tsukamoto’ nun da oyuncu kadrosunda bulunduğu Silence filminde; En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ ne sahip Liam Neeson da Ferreira karakterini canlandırmak ile görevlendirilmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Silence 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?