Sera- Geçmişin Gizemi Tek Parça İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (261)
2,480 Görüntülenme

Sera- Geçmişin Gizemi Tek Parça İzle Filmini izle

()
Türk yapımı bir gerilim filmi olan Sera 10 Kasım 2017 tarihinde vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Fırat Çöloğlu, Atılgan Gümüş, Cem Özer, Deniz Sarıbaş gibi önemli oyuncular yer alırken filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Adem Uğur oturuyor. Psikolojik bir gerilim filmi olan Sera’ nın yapımcılığı ise Nezir Yücel tarafından yapılmaktadır.

Reklamı Geç
60


Sera- Geçmişin Gizemi izle,Sera- Geçmişin Gizemi full hd izle Türk yapımı bir gerilim filmi olan Sera 10 Kasım 2017 tarihinde vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Fırat Çöloğlu, Atılgan Gümüş, Cem Özer, Deniz Sarıbaş gibi önemli oyuncular yer alırken filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Adem Uğur oturuyor. Psikolojik bir gerilim filmi olan Sera’ nın yapımcılığı ise Nezir Yücel tarafından yapılmaktadır.
Sera: Geçmişin Gizemi’nde doktor Oğuz ve psikiyatri bölümünde yatan Sera’nın tanışmasıyla başlayan olaylar anlatılıyor. Oğuz 35 yaşında bir adam olup bir süredir garip olaylar yaşayan birisidir. Oğuz mesleği gereği bilime inanmakta ancak yaşadığı kabuslara anlam verememektedir. Psikiyatri bölümünde yatan Sera ile benzer sorunları yaşadığını fark eder. Oğuz kendi rahatsızlığını çözebilmek için Sera’ya yaklaşır ve onunla konuşmaya çalışır. Fakat Oğuz’un bu sorulara cevap bulabilmesi için sadece 24 saati vardır. Sera’ya artık elektro şok uygulanmaya başlayacaktır. Oğuz, Sera’yı dinlemeye başlar ve daha tuhaf hikayelerin içinde bulur kendisini. Sera anlattıkça Oğuz kendini gizemli bir cinayetin içinde bulur. Sera anlattıkça olaylar geriye gider ve 17 yıl boyunca hep aynı yerde aynı saatte gizemli cinayetler işlenir. Sera’nın amcası profesör Cevdet doğaüstü varlıklarla uğraşan birisidir. Bunları duyması üzerine Sera’yla birlikte bu olayı çözmeye çalışır. Psikolojik gerilimin üst düzeyde yaşandığı ve geçmişe dönüşlerle anlatılan hikaye beyaz perde izleyenleri için oldukça enteran. Film 10 Kasım’da vizyona girecek.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?