Seni Gidi Seni izle Yerli Film
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (173)
1,110 Görüntülenme

Seni Gidi Seni izle Yerli Film

Seni Gidi Seni izle, Seni Gidi Seni yerli film izle, 2017 yılının son aylarında çıkarak seneye veda ederken yılı güzel bir şekilde bitirmede etkili olacak Seni Gidi Seni, komedi severler tarafından merakla beklenmekte.  Komedi dolu sahneleriyle izleyenleri kahkahaya boğacak olan filmde, iki delikanlının yaşadıkları anlatılmaktadır. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise önemli bir isim olan Sibel Tunç’tur. Bayrampaşa İstanbul’un eski semtlerinden biridir. Burada doğan taksici Bülent ve döşemeci olarak çalışan Sedat, mahalleye has kültürle yetişmiş iki delikanlı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Reklamı Geç
60


Seni Gidi Seni izle, Seni Gidi Seni yerli film izle, 2017 yılının son aylarında çıkarak seneye veda ederken yılı güzel bir şekilde bitirmede etkili olacak Seni Gidi Seni, komedi severler tarafından merakla beklenmekte.  Komedi dolu sahneleriyle izleyenleri kahkahaya boğacak olan filmde, iki delikanlının yaşadıkları anlatılmaktadır. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise önemli bir isim olan Sibel Tunç’tur. Bayrampaşa İstanbul’un eski semtlerinden biridir. Burada doğan taksici Bülent ve döşemeci olarak çalışan Sedat, mahalleye has kültürle yetişmiş iki delikanlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukluklarından bu yana kendilerini hem abilik hem de babalık yapan Tarık abileri dolandırılmıştır. Bunun haberini alan ikili, olayın içine girerek onu kurtarmak adına çalışmaktadır. Mahalle halkının birbirine samimi duygularla bağlı olduğu, birbirleriyle adeta aile gibi olduğu bu mahallede olan biten her şeyde birlik ve beraberlik dayanışması içinde çalışmalar sürdürülmektedir. Bu açıdan da Bülent ve Sedat adlı bu delikanlıda önemli bir yer tutan Tarık abilerinin yaşadığı bu olumsuz durum onların olaya kısa sürede dahil olmasını sağlamıştır. Etkileyici ve bir o kadarda aksiyon dolu bu filmde izleyecekleriniz yaşanan olayla birlikte mahallenin ne kadar birbirine bağlı olduğu gerçeğini de gözler önüne serecektir.

Ahtapot Film’in yapımcılığını üstlendiği bu komedi dolu Seni Gidi Seni filminin oyuncu kadrosunda ise, önemli isimler olan Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, İlay Erkök, Erkan Çelik, Burak Satıbol, Güray Özcan ve Serdar Sezgin bulunmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Seni Gidi Seni izle Yerli Film" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?