Seni Gidi Seni Full Hd İzle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (222)
2,335 Görüntülenme

Seni Gidi Seni Full Hd İzle

Seni Gidi Seni filmi 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona giriyor. Film komedi türünde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Sibel Tunç yaparken senaryosu da Erdoğan Eyrik tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığını Ahtapot Film’in üstlendiği komedi filminin oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İlay Erkök, Erkan Çelik, Güray Özcan ve Serdar Sezgin gibi isimler yer alıyor.

Reklamı Geç
60


Seni Gidi Seni izle, Seni Gidi Seni full izle Seni Gidi Seni filmi 17 Kasım 2017 tarihinde vizyona giriyor. Film komedi türünde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmenliğini Sibel Tunç yaparken senaryosu da Erdoğan Eyrik tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılığını Ahtapot Film’in üstlendiği komedi filminin oyuncu kadrosunda Ahmet Kayakesen, Turgay Tanülkü, Ahmet Dursun, Ayhan Taş, Burak Satıbol, İlay Erkök, Erkan Çelik, Güray Özcan ve Serdar Sezgin gibi isimler yer alıyor.

Seni Gidi Seni filminde Bülent ve Sedat isimli iki karakter karşımıza çıkıyor. Bülent Bayrampaşa’da taksicilik yaparak geçimini sağlayan biridir. Sedat ise yaşamını döşemecilik yaparak kazanan bir tiptir. Bülent ve Sedat aynı mahallede yetişmiş çocukluk arkadaşıdır. Mahalle kültürüyle büyüyen bu ikilinin başından geçenler oldukça komik sahnelere ev sahipliği yapıyor. Bir gün Bülent ve Sedat ikilisi mahallede sevdiklerini bir abileri olan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenirler. Bu ikili Tarık abilerini dolandıran kişiyi yakalamak ve intikam almak için peşine düşerler. Bu serüvene yelken açan bu ikiliyi komik anlar beklemektedir. Bülent ve Serdar, Tarık abilerine yapılan haksızlığın intikamı almak için bir çok maceraya atılırlar. Yaşadıkları bu maceralar ise izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek gibi duruyor. Komedi seven izleyiciler 17 Kasım’da vizyonda Seni Gidi Seni filmini sakın kaçırmayın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?