Semur 2017 İzle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (2)
388 Görüntülenme

Semur 2017 İzle Filmini izle

Semur filmnin oyuncu kadrosunda; Balamir Emren, Yakup Yavru, Musa Yılmaz, Murat Ercanlı ve Aydan Çakır isimlerini yazdrmış görünüyor. Ünlü oyuncuların bulunduğu kadrosunda, eski dizilerden aşinalığımızın olduğu İpek Erdem de bulunuyor. İpek Erdem' in canlandıracağı karakter konusunda henüz bir bilgi yok ancak başrol oynayacağı bilgisi filmin ilk çekimlerinin başlamasından itibaren verildi. Filmin kısa süre içerisinde çekimlerinin tamamlanacağını belirten Gökhan Aksu çekimlerin Denizli' de olacağını söyledi. Türk korku filmlerinden alıştığımız gibi, oyuncuların seçimine dayanarak, 'Hoca'lı, cinli, büyülü bir film geliyor. Vizyona girmesiyle beraber yaş sınırı kitlesini açıklayacak film ekibi, henüz bilgilerinin saklı kalmasını istiyor.

Semur İzle

Usta yönetmen Gökhan Aksu’ nun yönetmen koltuğuna oturduğu, korku türündeki filmin vizyon tarihi belli oldu. Başarılı oyuncu kadrosu ve henüz bilinmeyen kurgusu ile, vizyona girdiği andan itibaren çok fazla seçim alacak film gibi görünüyor. Gökhan Aksu’ nun yönetmenliğini üstlendiği ilk film olma da, Semur filmini büyük bir heyecanla yönettiğini açıkladı. Korku türündeki bu film, türk yapımı korku filmlerinin konusuna benzer olacak. Yani film içerisinde paranormal olaylar, cinler, ruhlar göreceksiniz. Tüylerinizi diken diken yapacak bu yapım, 18 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek.

Semur 2017 İzle

Semur filmnin oyuncu kadrosunda; Balamir Emren, Yakup Yavru, Musa Yılmaz, Murat Ercanlı ve Aydan Çakır isimlerini yazdrmış görünüyor. Ünlü oyuncuların bulunduğu kadrosunda, eski dizilerden aşinalığımızın olduğu İpek Erdem de bulunuyor. İpek Erdem’ in canlandıracağı karakter konusunda henüz bir bilgi yok ancak başrol oynayacağı bilgisi filmin ilk çekimlerinin başlamasından itibaren verildi. Filmin kısa süre içerisinde çekimlerinin tamamlanacağını belirten Gökhan Aksu çekimlerin Denizli’ de olacağını söyledi. Türk korku filmlerinden alıştığımız gibi, oyuncuların seçimine dayanarak, ‘Hoca’lı, cinli, büyülü bir film geliyor. Vizyona girmesiyle beraber yaş sınırı kitlesini açıklayacak film ekibi, henüz bilgilerinin saklı kalmasını istiyor.

Semur filminin kısa süre içerisinde fragmanının yayınlanmasını bekliyoruz. MC film’ in dağıtımını yapacağı, gişelerde uzun süre afişlerini göreceğimiz film, 18 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Semur 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?