Secret Lesson On Tasty Sex Erotik Film

371
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 03 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


2017 yılı Kore Yapımı filmlerden olan Secret Lesson On Tasty Sex Erotik Filmi +18 yetişkin erotik filmleri arasında en çok tercih edilmekte olan filmlerden bir tanesi olmuştur. Jeong-Soo isimli genç delikanlı derslerinde çokta başarılı olmayan bir öğrencidir. Bu başarısızlıklarından rahatsızlık duyan babası bu duruma karşı bir önlem almak ister ve özel ders alması gerektiği kararına varır. Evde kolayca dersleri öğrenebilmesi ve de artık başarılı bir öğrenci olabilmesi için çaba veren baba ilk başlarda çocuğunu razı edebilmek için epey uğraşır ve sonunda kazanan o olur.
Güzel seksi ve de bir o dar zeki bir bayan öğretmen ile karşı karşıya kalan baba oğluna ders vererek olan bu kadını görünce kendisi bile heyecanlanır ve de evlerinde böyle bir güzellik ile karşı karşıya kalabilmek için elinden geleni yaparak bu güzel bayana istediği ücreti verir. Evde derslere başlayan bu seksi öğretmen ders için gelmiş olduğu bu evde oldukça rahat bir şekilde kıyafetler giyerek gereğinden fazla dekoltesiyle ve çocuğun hem de babanın aklını başından alabilmektedir. Baba bu seksi öğretmen ile birlikte olabilmek için birçok denemiş ve sonunda da başarılı olmuştur bu seksi öğretmenin babaya da öğretmesi gerekli olan dersler olduğunu görebilmek ve de bu ateşli dakikalarda yanlarında yer almak isterseniz sitemiz üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri