Scarface 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
106 Görüntülenme

Scarface 2017 İzle Filmini izle

Yaralı Yüz (ScarFace) filmi yeniden çekiliyor. Gün geçtikçe, büyük izlenme oranları kazanan Al Pacino'nun oynadığı ve efsanleştirdiği ScarFace, 17 Ağustos 2017 tarihinde yeniden vizyona girmiş olacak. Brian DePalma'nın yönetmenliğini yaptığı ve başarılı aktör Al Pacino'nun başrolündeki suç ve drama filmi 1983 yılında yayınlanmış ve izleyicilerin üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Senarist Oliver Stone'nin başarılı senaryosu ScarFace, Türkiye'de 2 Aralık 1985'te yanlış bir isimle Sicilyalı olarak vizyona girmiştir. Ancak film karakteri Tony Montana Kübalıdır. İtalyan mafyalarıyla bir ilgisi yoktur. Çevirmenin, Al Pacino'yu Baba filminden tanıdığını söyleyebiliriz.

Scarface İzle

Yaralı Yüz (ScarFace) filmi yeniden çekiliyor. Gün geçtikçe, büyük izlenme oranları kazanan Al Pacino’nun oynadığı ve efsanleştirdiği ScarFace, 17 Ağustos 2017 tarihinde yeniden vizyona girmiş olacak. Brian DePalma’nın yönetmenliğini yaptığı ve başarılı aktör Al Pacino’nun başrolündeki suç ve drama filmi 1983 yılında yayınlanmış ve izleyicilerin üzerinde büyük bir etki yaratmıştır. Senarist Oliver Stone’nin başarılı senaryosu ScarFace, Türkiye’de 2 Aralık 1985’te yanlış bir isimle Sicilyalı olarak vizyona girmiştir. Ancak film karakteri Tony Montana Kübalıdır. İtalyan mafyalarıyla bir ilgisi yoktur. Çevirmenin, Al Pacino’yu Baba filminden tanıdığını söyleyebiliriz.

Starface 2017 İzle

Bir mafya filmi olarak gözterime giren,

ScarFace (Yaralı Yüz)  filminde, Tony Montana Kübalı bir suçludur. Amerikaya 120 bin kübalının içinde göç ederek gelir ve oturma çalışma izni için, Amerika Göçmenlik Bürosu’nda sorguya alınır. Sorgusu sonrasında suçlu olduğu anlaşılan Tony Montana, izin çıkartılmayan diğer Kübalı göçmenlerin yanına verilir. Bu süre içerisinde Montana, ülkenin en büyük uyuşturucu babası olan Frank Lopez’in yanında bulur. Montana’nın saf cesaret ve azmi sayesinde, durumunu düzeltir ve Frank Lopez ile beraber iş yapmaya başlarlar. Süreç böyle ilerlerken, Lopezle ona sormadan yaptığı bir iş anlaşması ve Omar Suarez’in öldürülmesiyle ilgili tartışma başlar. Tony Montana, Frank Luiz’le iş ilişkisini keser. Ancak Elvira’ya olan ilgisi halen durmaktadır. Zaman içerisinde Frank Lopez’in koltuğuna geçen Tony Montana, Elvira’yla da evlenir. Kokain’den aylık 10 ile 15 milyon dolar arasında kazanan Tony, yeni taşındığı lüks semtte eşiyle beraber yaşar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Scarface 2017 İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?