Sarıkamış Çocukları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Sarıkamış Çocukları izle Filmini izle

Sarıkamış Çocukları
31 Mart 2017’de beyaz perdeye aktarılan ve kendilerini izleme tercihi yapan sinema severlerin fazlasıyla beğendiği bir film olarak bilinen Sarıkamış Çocukları, hikayesi itibariyle dikkat çekmeyi fazlasıyla başarmış bir eserdir. Yönetmen koltuğuna oturan başarılı ikili Can Ulkay ve Mutlu Karadoğan, filmin akışını sağlamayı bilerek ilgi görme konusunda problem yaşamadı. Senaristler Baykut Badem ve Ozan Ağaç, gerçek hayattan kesitler ile besledikleri yapımın son derece kaliteli bir biçimde işlenmesinin başrollerini oynadılar. Sarıkamış’ta yaşayan iki genç çocuğun hikayesi, sinema severlerin o dönemi sinema salonlarında yaşamasını sağladı. Büyük beğeni toplayan film, usta oyuncuların da yer aldığı bir kadro sayesinde adından söz ettirmeyi başardı.
Sarıkamış Çocukları İzle Full HD
Sarıkamış Çocukları izle için birçok farklı sebep bulunurken bunların en başında o dönemin savaş zorluklarını ve aynı zamanda düşman kuvvetlerin yanı sıra çetecilerin de etkilerinin başarılı bir biçimde kaleme dökülmesi yer almaktadır. Kayhan Yıldızoğlu, Tanju Tuncel ve Altan Erkekli gibi Türk sinema sektörünün emektar isimlerinin yer aldığı kadroda Burç Kümbetlioğlu, İlber Gürtunca ve Sılay Ünal başrolleri paylaşıyor.
Sarıkamış Çocukları İzle Tek Parça 720P İzle
Yağmacılar tarafından saldırıya uğrayarak hayatlarını kaybeden babalarının ardından Mehmet ve Yusuf adlı iki arkadaş, cephede savaşmakta olan abilerinin yanına giderek ülkelerini ve bayraklarını savunmayı istemektedir. Bu nedenle ikili, cepheye gitmek adına yoğun uğraş gösterir.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar