Rough Night İzle HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (426)
12,729 Görüntülenme

Rough Night İzle HD

Lucia Aniello' nun yönetmenliğini yaptığı, Amerika Birleşik Devletleri' nde çekilen Rough Night filminin vizyon tarihi belli oldu. 30 Haziran 2017' de vizyona girecek film için, wikipedia bilgi sözlük sitesi ise; vizyon tarihinin 16 Haziran 2017 olduğunu belirtiyor.
Lucia Aniello' nun aynı zamanda senaristliğini yaptığı filmde, bir diğer senarist ise Paul W. Downs olarak açıklandı. Sony Pictures' in yapım ve dağıtımıyla kaliteli bir film gelecek gibi görünse de filmin kurgusu için, çok kaliteli olmadığını söylemek gerekir. Film ünlü ve çekici oyunculardan oluştuğu için, erkek sinema sever rekorunu kırabilir ancak, kurgusundan şüphelendiğimiz filmin, imDb puanı düşük gelebilir.

Reklamı Geç
60

Rough Night İzle

Lucia Aniello’ nun yönetmenliğini yaptığı, Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekilen Rough Night filminin vizyon tarihi belli oldu. 30 Haziran 2017′ de vizyona girecek film için, wikipedia bilgi sözlük sitesi ise; vizyon tarihinin 16 Haziran 2017 olduğunu belirtiyor.
Lucia Aniello’ nun aynı zamanda senaristliğini yaptığı filmde, bir diğer senarist ise Paul W. Downs olarak açıklandı. Sony Pictures’ in yapım ve dağıtımıyla kaliteli bir film gelecek gibi görünse de filmin kurgusu için, çok kaliteli olmadığını söylemek gerekir. Film ünlü ve çekici oyunculardan oluştuğu için, erkek sinema sever rekorunu kırabilir ancak, kurgusundan şüphelendiğimiz filmin, imDb puanı düşük gelebilir.

Rough Night 2017 İzle

Rough Night filmi aynı zamanda, Rock That Body ismiyle de anılıyor. Türkçeye ‘Zorlu Gece‘ olarak dönüştürülen filmde; İron Man ve Yenilmezler filmleriyle ününe ün katan, Ryan Reynolds’ un eski eşi Scarlett Johansson oynuyor. Güzel oyuncu Kate McKinnon, Jilllian Bell, Ilana Glazer, Zoé Kravitz ve Paul W. Downs film içerisinde karşılaşacağımız oyuncular arasında.

Bekarlığa veda partisi için bir araya gelen kız arkadaşlar, kiralık bir villada eğlencenin dibine vurmak için bolca alkol tüketirken, eve erkek striptizci çağırırlar. Erkek stripticizlerin dans esnasında eğlenceler süregelirken, bir kaza sonucu striptizcilerden birisi hayatını kaybeder. Kız arkadaşların hepsi ne yapacağını şaşırır ve bir karar vermek zorunda olduklarını anlarlar. 18 yaş ve üzeri bu film için, genel gişelerin düşük olacağı konusunda iddalıyız, ancak; 18 yaş ve üzeri erkeklerin seri bir şekilde hasılata destek olacaklarına da eminiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Rough Night İzle HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?