Return to Montauk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Return to Montauk izle Filmini izle

Return to Montauk
Ünlü yönetmen Volker Schlöndorff Return to Montauk filminde yönetmenliğin dışında hem senaryo hem de yapımcılığa da el atmaktadır. Almanya’da yapımı sağlanan filmde senaryoya Colm Toibin eşlik ederken yapım aşamasına da Regina Ziegler eşlik etmektedir. Başarılı bir dram filmi ortaya çıkaran bu çalışmada izleyici film boyunca etkisinden çıkamamaktadır.
Return to Montauk İzle Full HD
İngilizce ve Almanca dillerine sahip olan aşk ve dram filminde ünlü bir yazar olarak bilinen Max Zorn imza günü yapmak için eşiyle beraber New York’a gitmektedir. Burada 20 yıl öncesinde bulunan eski sevgilisi Rebecca karşısına çıkacaktır. Tekrar olarak birbirlerine karşı bir şeyler hissetmeye başlayan çift hafta sonu için sözleşirler. Böylece Almanya’nın Montauk kasabasında beraber iki gün geçirmektedirler,
Filmin asıl konusu ve dramı da bura başlamaktadır. Böylece zaten mutlu bir evliliği olan Max Zorn karsından da vazgeçememektedir. Fakat aynı şekilde eski sevgilisini de terk edemeyen Zorn iki kadın arasında kalırken, sevgilisi olan Rebecca ile öncede yazığı bir romanın kısa bir öyküsünü yaşamaya başlamıştır.
Return to Montauk İzle Tek Parça 720P izle

2014 yılında çekilen Return to Montauk izle ile filmin başarısı Berlin Altın Ayı yarışmasında bulunmaya hak kazanmaktadır. Aynı başarıda paylarını alan filmin başrol oyuncuları da; Stellan Skarsgard, Nina Hoss, Bronagh Gallagher, Niels Arestrup, Susane Wolff gibi başarılı oyuncular olmaktadır.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar