Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi izle Full HD Tek Parça
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (61)
1,328 Görüntülenme

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi direk full hd izle, Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi tek part 1080p sansürsüz izle Animasyon türünde olan filmin, seyircisi ile 4 Mayıs 2018’ de buluşması beklenmektedir. Filmin yapımı ‘ Fikrigün Film ‘ ve ‘ Digiflame ‘ ye aittir.


Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi direk full hd izle, Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi tek part 1080p sansürsüz izle Animasyon türünde olan filmin, seyircisi ile 4 Mayıs 2018’ de buluşması beklenmektedir. Filmin yapımı ‘ Fikrigün Film ‘ ve ‘ Digiflame ‘ ye aittir. Yazan ve yöneten isim ise Burhan Gün olarak açıklanmıştır. Toplam uzunluğu yetmiş dört dakika olan ‘ Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi ‘ ni üç yaş ve üzeri her çocuğun izlemesi uygun bulunmuştur. Filmin seslendirme kadrosunda; Murat Aydın, Selay Taşdöğen, Pelin Gülmez, Nihan Omuz, Burçin Artut, Fatih Er ve Burhan Gün yer almaktadır.

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi izle

Kocaman bir akvaryumda yaşamlarını sürdüren balıkların büyük bir kısmı hayatlarından memnunlardır. Özellikle akvaryumda her istediğini yaptırabilen, her şeyin en iyisine sahip olan Ahtapot’ un keyfine diyecek yoktur. Fakat ana karakterlerden olan Renkli balığın kendince sıkıntıları vardır. O artık akvaryumun her köşesini ezbere bilmektedir. Bu durum ise maceracı yapısına hiç de iyi gelmemektedir. Yeni yerler keşfetme hevesiyle dolu balık, bu amaçla planlar kurup izleyicilerini de yeni maceralarına ortak etmeyi hedeflemektedir.

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi direk izle

Renkli Balık Yeni Dünyalar Kâşifi adlı film başarılı bir yerli yapım olarak ifade edilmekte olup; bu aşamada da sinema severlerin memnun olacağı bir yapım olarak da gündeme gelmektedir. Bu sayede de sinema severlerin genel olarak rağbet edecekleri bir yapım olarak da ifade edilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?