Raid Dingue izle Full HD
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
280 Görüntülenme

Raid Dingue izle Full HD

Raid Dingue izle, Raid Dingue yabancı film 2017 2016 yılı Fransa yapımı bir eser olup başarılı bir eser olup aksiyon ve komedi türlerini içerik olarak işlemiştir.20 Ekim 2017 tarihinde sineme severleri ile buluşacak olan sinema eserleri arasında yer alan bu başarılı eser 105 dakikalık bir süreye sahip olması ile uzun metraj filmler arasında yerini alabilmiştir.

Reklamı Geç
60

Raid Dingue izle, Raid Dingue yabancı film 2017 2016 yılı Fransa yapımı bir eser olup başarılı bir eser olup aksiyon ve komedi türlerini içerik olarak işlemiştir.20 Ekim 2017 tarihinde sineme severleri ile buluşacak olan sinema eserleri arasında yer alan bu başarılı eser 105 dakikalık bir süreye sahip olması ile uzun metraj filmler arasında yerini alabilmiştir. BU başarılı eserin yönetmen koltuğunda yer alan usta isim Dany Boon’dur. Oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise işinde tecrübeli ve başarılı isimlerden oluşmakta olan bir kadro olarak da yerini almaktadır. Bu başarılı isimlerden bazıları Yvan Attal, Dany Boon , Alice Pol , Sabine Azéma , Michel Blanc’dır.

 

Senaryosu yapımcılığı ve de yönetmenliğini üstlenen Dany Boon bu eserin çıkış tarihinde izeyenlerine muhteşem bir eser sunacak ve de bu yepyeni bir başarısı olabilecektir. Fransa da büyük ve e başarılı bir görev için bir grup kurulmaktadır. Bu grubun görevi hakkında hiç kimse bilgi sahibi olmamasına karşın gizli bir görev olduğuna dair kulaktan duyma sözler bir grup gencin başvuru yapmasına sebep olmuştur. Bu grupta yer alan erkeler tam son anda gruba dahil olan güzeller güzeli bir kız ile karşı karşıya kalınca erkeklerin hepsi bu kızın o zorlu mücadeleyi kazanma bilmesi için bir imkan bile vermemişlerdir. Fakat bu durum umdukları gibi olmamıştır ve başarılı bir şekilde tüm sınavları geçen bu kız artık görev için hazırdır. Raid Dingue isimli sinema filmi başarı ve azimli olmanın önemini vurgulayan bir eser olarak karşımızda yer almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Raid Dingue izle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?