Rafadan Tayfa İzle Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (6)
290 Görüntülenme

Rafadan Tayfa İzle Tek Parça

Küçükten büyüğe herkesi ekranlara kitleyecek olan animasyon türündeki bu film 11 Ağustos 2017 de beyaz perdeye aktarılacaktır. 1 Aralık 2014 yılından beri TRT çocuk kanalında her gün yayınlanan rafadan tayfa çizgi filmi çocukların izlemesi için hazırlanmış olan eğitici ve öğretici bir filmdir. Yönetmen koltuğunda İsmail Fidan’ın oturduğu bu muhteşem film oldukça komik, eğlenceli bir animasyon film olmayı planlıyor. Film birkaç tane yakın arkadaşın yaşadığı maceraları ve bunların üstesinden eğitici şekilde nasıl geleceklerini konu almaktadır. Oyuncuları gerçek hayattan alınan isimler ile seçilmiştir. Filmde geçen oyuncuların isimleri Akın, Kamil, Hayri, Sevim, Hale, Mert, Rüstem Abi, Fatma Nine, Yumak, Basri Amca, Ankaralı Ozan ve Saadettin Usta gibi pek çok karakterlerden oluşmaktadır.

Reklamı Geç
60

Rafadan Tayfa izle

Küçükten büyüğe herkesi ekranlara kitleyecek olan animasyon türündeki bu film 11 Ağustos 2017 de beyaz perdeye aktarılacaktır. 1 Aralık 2014 yılından beri TRT çocuk kanalında her gün yayınlanan rafadan tayfa çizgi filmi çocukların izlemesi için hazırlanmış olan eğitici ve öğretici bir filmdir.  Yönetmen koltuğunda İsmail Fidan’ın oturduğu bu muhteşem film oldukça komik, eğlenceli bir animasyon film olmayı planlıyor.  Film birkaç tane yakın arkadaşın yaşadığı maceraları ve bunların üstesinden eğitici şekilde nasıl geleceklerini konu almaktadır. Oyuncuları gerçek hayattan alınan isimler ile seçilmiştir. Filmde geçen oyuncuların isimleri Akın, Kamil, Hayri, Sevim, Hale, Mert, Rüstem Abi, Fatma Nine, Yumak, Basri Amca, Ankaralı Ozan ve Saadettin Usta gibi pek çok karakterlerden oluşmaktadır.

Filmin büyük kısmı çocuk karakter olmakla beraber hepsi zeki ve çok akıllı çocuklardır. Bu çizgi filminin gerçek adı aslında kafadan tayfa olarak belirlenmişti, ancak Hayri isimli karakterin sürekli aç olmasından dolayı rafadan tayfa demesi ile filmin ismi bu şekilde benimsenmiştir.

Rafadan Tayfa hd izle

Rafadan Tayfa adlı filmin konusu 1980’li yılların başında İstanbul ve çevresinde eski ama bi o kadar da güzel mahallelerinde yaşayan bir grup arkadaşın maceralarını anlatmaktadır.  Birçok çocuk hatta büyükler tarafından da sevilerek ve beğenilerek izlenen bu çizgi film çocuklara eğitici sahneler sunarak hem güldürmeyi, hem eğlendirmeyi hem de öğrenmeyi eğitici bir şekilde hedeflemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Rafadan Tayfa İzle Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?