Radius izle İndirmeden Online Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (41)
706 Görüntülenme

Radius izle İndirmeden Online Seyret Filmini izle

Radius direk izle, Radius full izle, Radius filmi ele aldığı konu ile izleyenlerini oldukça fazla etkilemeyi başaran bilim kurgu tarzında bir gerilim filmi olarak, sinema severlere sunulmaktadır. 2017 yılı Kanada yapımı olan bu filmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmenler Caroline Labrèche ve Steeve Léonard birlikte üstlenmektedir. Bunun yanı sıra Şanslı Slevin, Pasifik Savaşı, Küp Sıfır gibi filmlerin yanı sıra Homeland dizisinde de yer alan usta Kanadalı oyuncu Diego Klattenhoff ve Koloni, Nüfus 436, Defendor, Lucky Girl, Rookie Blue gibi filmlerde yer alan Kanadalı güzel oyuncu Charlotte Sullivan'ın başrollerini paylaşmakta olduğu bu filmin yapımcılığını da Benoit Beaulieu ve Jean Du Toit beraber yapmaktadır.

Radius (2017) Teaser | izlesene.com

Radius direk izle, Radius full izle, Radius filmi ele aldığı konu ile izleyenlerini oldukça fazla etkilemeyi başaran bilim kurgu tarzında bir gerilim filmi olarak, sinema severlere sunulmaktadır. 2017 yılı Kanada yapımı olan bu filmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmenler Caroline Labrèche ve Steeve Léonard birlikte üstlenmektedir. Bunun yanı sıra Şanslı Slevin, Pasifik Savaşı, Küp Sıfır gibi filmlerin yanı sıra Homeland dizisinde de yer alan usta Kanadalı oyuncu Diego Klattenhoff ve Koloni, Nüfus 436, Defendor, Lucky Girl, Rookie Blue gibi filmlerde yer alan Kanadalı güzel oyuncu Charlotte Sullivan’ın başrollerini paylaşmakta olduğu bu filmin yapımcılığını da Benoit Beaulieu ve Jean Du Toit beraber yapmaktadır.
Radius filminin konusu da izleyenlerin dikkatlerini üzerine çekme konusunda büyük bir etki yaratmaktadır. Liam, bir araba kazası geçirmiştir ve uyandığında kim olduğunu hatırlamayacaktır. Hafızasını kaybeden bu adam, yardım istemek amacıyla en yakında bulunan kasabaya doğru yola çıkar. Yol boyunca etrafa soluk gözlü cesetler yayılmıştır. Liam bu durumdan oldukça fazla korkuya kapılmıştır, fakat yolda ilerlemeye devam etmektedir. İlk yaptığı yorum ise havada bir virüsün olduğu düşüncesine kapılmaktır. Bu durumun neden kaynaklandığını ve ona yardım etmesi için bir yaşam formunu bulmak amacıyla yoluna devam etmektedir. Sonrasında ise korkunç gerçeği keşfedecektir. Bir alanda bulunan elli metrelik yarıçap içerisine giren herkes bir anda ölmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?