Poyraz Karayel 39. Bölüm 2. Fragman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
164 Görüntülenme

Poyraz Karayel 39. Bölüm 2. Fragman Filmini izle

Yapımını Limon Film’in, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın, başrollerini ise İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın, üstlendiği Kanal D’nin merakla takip edilen dizisi Poyraz Karayel bu haftada heyecan dolu bir bölümle seyirci ile buluşacak.

Poyraz Karayel‘in heyecanla beklenen 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmandan anlaşılacağı gibi oldukça heyecanlı bir bölüm daha bizleri bekliyor.

Fragmanda İsmail Karayel’in ölmediğini, Meltem ve Poyraz ile yüzleştiğini görüyoruz. İsmail Karayel aslında Adil Topal olmadığını ve O’nu hayatında hiç görmediğini itiraf ediyor. Poyraz’ın korumalığını üstlendiği Selin’in gerçek kimliği ortaya çıkıyor. Bahri Umman, Mete’yi öldürenlere ne yapacak? Despina’nın buna tepkisi ne olacak?

Poyraz Karayel 39. Bölümde Neler Olacak?

Son dönemlerde herkes tarafından ilgiyle takip edilen Poyraz Karayel bu hafta da heyecanlı bir bölümde bizlerle birlikte olacak.

Poyraz, İsmail Karayel’i vurduğu için görevden uzaklaştırılmıştı. Geçici olarak ünlü şarkıcı Selin Karacan’ın korumalığını yapan Poyraz bunun için Ayşegül’e yalan söylemek zorunda kalmıştı. Yeni bölüm fragmanında Ayşegül’ün bu yalanı öğrendiğini ve Poyraz’a oldukça sinirli olduğunu görüyoruz. Peki, Ayşegül’ün söylediği gibi Poyraz özür dileyecek mi?

Sema’nın evine giden Sefer’in acaba planları ne? Sema’nın gerçekleri söylemesi için onu kıskandırmaya mı çalışıyor? Dafne izlediği videodan Sefer’e bahsedecek mi?

Bunların ve birçok sorunun cevabını Poyraz Karayel’in yeni bölümünde alacağız.  Poyraz Karayel Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

 

poyraz karayel yeni bölüm fragmanı

 

Poyraz Karayel 38. Bölümde Neler Olmuştu?

Bahri Umman’ın evine düzenlenen baskın ve Mete’nin ölümü herkeste şok etkisi yarattı ve kendileriyle yüzleşmelerine sebep oldu. Mete’nin ölümünden Bahri Umman’ı sorumlu tutan Despina Hanım’ın söylediği sözler Bahri Umman’ı derinden etkilemiştir ve kendisiyle yüzleşmesine sebep olmuştur.

Poyraz ve Meltem’in İsmail Karayel’e oynadıkları oyun başarıya ulaşmıştır. Poyraz’ın, İsmail Karayel’e bütün gerçekleri söylettiği canlı yayında herkes her şeyi öğrenmiştir ve İsmail Karayel kendini bir çıkmazın içinde bulmuştur. Kaçmaya karar veren İsmail Karayel ve Poyraz’ın hesaplaşmaları kanlı bitecektir. Yaptıkları konuşma sonrasında babasını vuran Poyraz derin bir üzüntüye girer ve bu üzüntü babasının ölmesi ile iyice derinleşir.

Bu sırada Mete’nin ölümünden etkilenen Sema, Sefer’e hastalığı ile ilgili her şeyi anlatmaya karar verir ve bir video çeker. Bu videoyu şans eseri izleyen Dafne gördüğü şeyleri Sefer’e anlatacak mı yeni bölümde bunun cevabını alacağız.

İsmail Karayel’i vurduğu için görevden uzaklaştırma alan Poyraz geçici bir göreve atanmıştır. Bu görev ise şarkıcı Selin Karaca’nın korumalığıdır. Poyraz bu görev için Ayşegül’e yeniden yalan söylemek zorunda kalmıştır.

 

Diziler hakkında bilgi almak, vizyona çıkacak olan filmlerin fragmanlarını izlemek istiyorsanız tıklayın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    займ на карту