Peppermint izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Peppermint izle Filmini izle

Peppermint
Vizyona giriş tarihi ertelemeler sonucunda 21 Eylül 2018’i bulan ve geç olarak sinema severlerin karşısına çıkmış olmasına rağmen yoğun ilgi görerek oyuncuların emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldığı Peppermint filmi Amerikan yapımı bir eser olarak dikkat çekmeyi başardı ve yüksek izlenme oranı yakaladı. Sinema severler Peppermint ile beraber heyecanlı ve aksiyonlu bir içeriği izleyebilme fırsatı bulurken klişelerden uzak gayet başarılı bir film ortaya çıkması, sektörde farklılık yaratılmasını sağladı ve Peppermint’i bir adım öne taşıdı. Yönetmen koltuğuna oturan Pierre Morel son derece kaliteli bir içerik yaratmayı başarırken pastanın en büyük paylarından biri de senaristlik görevini üstlenen Chad John’a ait durumda. Yapımcılık ise Tom Rosenberg ve Gary Lucchesi’nin elinde hayat buldu.
Ailesi ile mutlu bir hayat yaşarken bir anda vahşice kocasını ve çocuğunu kaybeden Riley, saldırıdan sağ olarak kurtulmasına rağmen komada uzun bir süre kalmıştır. Komadan çıkmasının ardından yasal süreci takip eden ve ceza almaları için elinden geleni yapan Riley, sistemin katilleri koruduğunu ve ceza için çabalamadıklarını fark eder. Bunun ardından ise kendi adaletini sağlama niyetine kapılan Riley, tüm kolluk kuvvetlerinden önce davranarak katillere ve izlere ulaşmak zorundadır.
Jennifer Gardner’in ana rolde olduğu filmde John Gallagher, Annie Ilonzeh, Tyson Ritter gibi başarılı isimler de Gardner’e destek veren rollerde kendilerine yer buldu ve başarıyla canlandırdı.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?