Paterson İzle Yabancı Film
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (185)
2,069 Görüntülenme

Paterson İzle Yabancı Film Filmini izle

Paterson izle

24 Şubat 2017 de vizyona girecek olan bu film dram komedi tarzı severler için muhteşem bir film olacaktır. Bazı sahnelerinde sizleri alıp götürecek ve hüzünleneceksiniz, bazı sahnelerinde ise sizlere tebessüm ettirmeyi başaracak olan yepyeni bir filmdir. ABD yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda ise değerli ve usta yönetmen Jim Jarmusch yer almaktadır. Oyuncularında ise Adam Driver, Golshifteh Farahani, Rizwan Manji gibi değerli oyuncular yer almaktadır. Filmin konusuna gelince ise; Paterson günlük hayatında monoton bir yaşam süren ve hayatındaki rutini bozmak istemeyen sıradan bir adamdır. Her gün şehirde şoförlük yaptığı otobüsüyle şehir turu atar ve akşam eve geldiğinde ise köpeğini gezintiye çıkartır.

adam-driver-paterson-movie-image

Köpeğine de zaman ayırdıktan sonra kendine dair bir şeyler yapmak ister ve bara gider bir iki kadeh bir şeyler içer. Paterson’un sevgilisi olan Laura ise evle sınırlı olan hayatına renk katmak isteyen çılgın mı çılgın deli dolu bir kadındır. Paterson ve sevgilisi Laura sıradan bir yaşam sürerken bir taraftan da sevgilisine ayak uydurmaya çalışır. Paterson bazı dönemler basit fakat etkileyici şiirler de yazmaktan kendini alıkoyamaz.

Paterson tek parça izle

Birbirleri için ellerinden geleni yapan bu çift mütevazı yaşantılarında gayet mutludurlar. Bakalım ileriki dönemlerde yaşantılarına dair ne tür gelişmeler olacak. Bu cevabı öğrenebilmek ve hayatlarına dair bu değişimleri görebilmek için 24 Şubat tarihini beklememiz gerekmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Resimler

  "Paterson İzle Yabancı Film" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?