Pasifik Savaşı 2 Full HD İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (324)
5,689 Görüntülenme

Pasifik Savaşı 2 Full HD İzle Filmini izle

Steven S. De Knight' ın yönetmenliğini yaptığı, Pasifik Savaşı 2' nin vizyona çıkış tarihi belirlendi ve açıklandı. 23 Şubat 2018' de vizyona girecek film, ilk filmi sayesinde kazandığı hayranlarını ikinci filmde vizyonda görmek istiyor.
2013 Amerikan yapımı Pasifik Savaşı' nın senaryosunu Travis Beacham yazmıştı. Ancak ikinci filmde Jon Spaihts ve Derek Connolly tarafından yazılan senaryo iki film arasında kopukluk yaşayacak mı bilinmiyor.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Pasifik Savaşı 2 İzle

Steven S. De Knight’ ın yönetmenliğini yaptığı, Pasifik Savaşı 2′ nin vizyona çıkış tarihi belirlendi ve açıklandı. 23 Şubat 2018′ de vizyona girecek film, ilk filmi sayesinde kazandığı hayranlarını ikinci filmde vizyonda görmek istiyor.
2013 Amerikan yapımı Pasifik Savaşı‘ nın senaryosunu Travis Beacham yazmıştı. Ancak ikinci filmde Jon Spaihts ve Derek Connolly tarafından yazılan senaryo iki film arasında kopukluk yaşayacak mı bilinmiyor.

Pasifik Savaşı 2 2018 İzle

6 Yapımcıyla yapımı tamamlanan Pasifik Savaşı 2′ nin yapımcıları ise:
Thomas Tull, Jon Jashni, Guillermo del Toro, Mart Parent, John Boyega, Femi Oguns olarak belirlendi. Legendary Pictures ve Universal Pictures ile beraber dağıtımı yapılacak olan filmin türk dağıtımcısı ise UIP Türkiye olacak.
12 Temmuz 2013 tarihinde vizyona giren ilk film, piyasa tarafından olumlu eleştirilerle beraber 407 milyon dolar kazandı. 190 milyon dolara mal edilen filmin geliri oldukça yüksek ve başarı kokuyor.
Filmin ön hazırlıklarına 2015 yılında başlayan, Pasifik Savaşı 2‘ nin çekimlerine 2016 yılında başlandı.

John Boyega’ nın Jake Pentecost rolüyle başrol aldığı filmde, Hell Boy filminden tanıdığımız Ron Perlman ise Hannibal Chau ile karşımızda. Cailee Spaeny; Amara rolüyle, Max Martini; Herc Hansen rolüyle ve Live Meaden; Ilya rolüyle karşımıza çıkacak. Ayrıca Scott Eastwood, Jing Tian, Ivanna Sakhno’ nun da filmde yer alacağını belirtelim.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Pasifik Savaşı 2 Full HD İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?