Papillon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Papillon izle Filmini izle

Papillon İzle
Papillon izleyicilerine gerçek bir hikâyeden uyarlanarak sinema perdesine yansıtılan bir filmi göstermektedir. Filmde herhangi bir suçu olmamasına karşın cinayetten hüküm giyen genç bir adamın öyküsü anlatılmaktadır. Sıra dışı olarak da tanımlanan bu öykünün senaryo haline gelmesinde Aaron Guzikowski ve Henri Charriere’nin imzaları görülmektedir.
Papillon İzle Full HD
Henri, Charriere Papillon lakabı ile tanınmaktadır. Hayatı boyuncu ufak tefe suçlar bulaşmış olan adamın kendine göre iyi şekilde ilerleyen bir yaşamı bulunmaktadır. Fakat Papillon için her şey polisin ansızın yaptığı baskın neticesinde değişim gösterecektir. Çünkü genç adam yapılan baskından sonra Fransa’nın en kötü hapishanelerinden birine gönderilecektir. Şeytan Adası olarak da bilinen yerden kaçmak ise olasılık dışı olarak görülmektedir. Ancak Papillon ‘un hapishanede yaşadıkları imkânsız olarak düşünülen olayların gerçek olmasını sağlayacaktır.
Papillon İzle Tek Parça 720P İzle
Charlie Hunnam tarafından canlandırılan Papillon, cezaevinde Louis Dega ile tanışmıştır. Rami Malek oyunculuğu ile hayat bula Dega karakteri oldukça zengindir. Ancak genç adam zengin olmasına karşın Papillon kadar güçlü değildir. Bu nedenden ötürü ikili hapishane yaşamları boyunca birlikte çalışma kararı almışlardır. Papillon ‘un gücü Dega tarafından sağlanan parasal destekle birleştiğinde, hapishaneden kaçmak gibi bir umut doğmaktadır. Bu sayede ikili günlük rutin işleri arasında oradan firar etmek için akla gelmeyen yöntemler ve sistemler deneyerek özgürlüklerini kazanmaya çalışacaklardır.

Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?