Panfilov’un 28 Adamı izle Yabancı Film
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (24)
479 Görüntülenme

Panfilov’un 28 Adamı izle Yabancı Film

Panfilov'un 28 Adamı izle, Panfilov'un 28 Adamı yabancı film izle, Bir muhteşem film ile daha karşınızdayız. Özellikle savaş filmi sevenlerin bu filmi seveceklerine garanti verebiliriz. Zira film Rusya yapımı bir filmdir ve Rusya'nın şüphesiz sinema dünyasına kazandırdığı en önemli projelerdendir. Film, Rus askerleri ile Alman askerlerinin savaşını ele alıyor. Kızıl Ordunun 316. Tüfek Bölüğü sayıca daha üstün olan Alman askerlerini durdurmak zorundadır; ama bu o kadar da basit olmayacaktır. Zira Almanların sayısı çok fazladır. Bundan da önemlisi 54 tanka sahiptir. Almanların hedefi Moskova'dır ve Moskova Rusya'nın bu savaşta en değerli yeridir. Başkent Moskova'ya bu ordu ulaşır ise, Rusya'nın savaşı kaybetme ihtimali de artacaktır. Bu yüzden bu askerler Moskova'ya ulaşmamalıdır. 316. Tüfek Bölüğü ellerinde ki kısıtlı imkanlar ile Moskova öncesi kritik olan bir yeri canları pahasına korumak zorundadır. 54 tankı durdurmak çok zor olacaktır; ama Kızıl Ordu askerleri 28 kişi de olsalar, ellerinden gelenin fazlasını yapacaktır.

Reklamı Geç
60


Panfilov’un 28 Adamı izle, Panfilov’un 28 Adamı yabancı film izle, Bir muhteşem film ile daha karşınızdayız. Özellikle savaş filmi sevenlerin bu filmi seveceklerine garanti verebiliriz. Zira film Rusya yapımı bir filmdir ve Rusya’nın şüphesiz sinema dünyasına kazandırdığı en önemli projelerdendir. Film, Rus askerleri ile Alman askerlerinin savaşını ele alıyor. Kızıl Ordunun 316. Tüfek Bölüğü sayıca daha üstün olan Alman askerlerini durdurmak zorundadır; ama bu o kadar da basit olmayacaktır. Zira Almanların sayısı çok fazladır. Bundan da önemlisi 54 tanka sahiptir. Almanların hedefi Moskova’dır ve Moskova Rusya’nın bu savaşta en değerli yeridir. Başkent Moskova’ya bu ordu ulaşır ise, Rusya’nın savaşı kaybetme ihtimali de artacaktır. Bu yüzden bu askerler Moskova’ya ulaşmamalıdır. 316. Tüfek Bölüğü ellerinde ki kısıtlı imkanlar ile Moskova öncesi kritik olan bir yeri canları pahasına korumak zorundadır. 54 tankı durdurmak çok zor olacaktır; ama Kızıl Ordu askerleri 28 kişi de olsalar, ellerinden gelenin fazlasını yapacaktır. Peki bu ağır tanklar ve yüksek sayıdaki Alman askerlerini durdurabilecekler midir?

2016 yılında vizyona giren Panfilov’un 28 Adamı, 2017’nin bu aylarında Türkiye’de yayınlandı ve biz de sizlerle bu filmi sıcağı sıcağına paylaşıyoruz. IMDB’den oldukça yüksek bir puan alan bu film, Maksim Abrosimov, Sergey Agafonov, Pavel Aseev gibi oyuncuları kadrosunda bulunduruyor. Andrey Shalopa filmin hem yönetmeni hem de senaristi. Andrey Shalopa filminin yönetmenlik koltuğunda ona eşlik eden diğer isim, Kim Druzhinin.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Panfilov’un 28 Adamı izle Yabancı Film" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?