Oyuncak Hikayesi 4 izle Tek Parça Full HD
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
349 Görüntülenme

Oyuncak Hikayesi 4 izle Tek Parça Full HD

Oyuncak hikayesi filmi, animasyon filmleri arasında önemli bir yere sahip. İlk bilgisayar animasyon filmi olma özelliği taşıyan Oyuncak hikayesi, 1995 yılında vizyona girmişti. İlk filme gelen olumlu tepkiler sonrasında 4 yıl sonra filmin ikincisi çıktı. 2. filmden sonra uzun bir ara veren filmin yapımcıları, 2010 yılında tekrardan sevenleri ile buluştu.

Reklamı Geç
60

Oyuncak Hikayesi 4 izle

Oyuncak hikayesi filmi, animasyon filmleri arasında önemli bir yere sahip. İlk bilgisayar animasyon filmi olma özelliği taşıyan Oyuncak hikayesi, 1995 yılında vizyona girmişti. İlk filme gelen olumlu tepkiler sonrasında 4 yıl sonra filmin ikincisi çıktı. 2. filmden sonra uzun bir ara veren filmin yapımcıları, 2010 yılında tekrardan sevenleri ile buluştu. Bu film, animasyon filmleri arasında en çok izlenilen ve beğenilen filmler arasında yer almakta ve 21 Haziran 2019’da Oyuncak Hikayesi 4 yeni serisi ile sevenleri ile buluşacak.

Disney•Pixar stüdyolarında çekilen bu filmin yönetmenlik koltuğunda, bu filmi takip edenlerin yakından tanıyacağı ohn Lassater oturmakta. Bu isim, Oyuncak hikayesi 2 filminin de yönetmenlik koltuğunda oturmuştu ve aynı zamanda bu filmin yapımcılığını da üstleniyor. Filmin senaryo ekibi ise oldukça geniş. Lasseter, Andrew Stanton, Pete Docter ve Lee Unkrich’in senaryosunu yazdığı bu film, animasyon, komedi ve macera unsurlarını içeriyor.

Oyuncak Hikayesi 4 Türkçe Dublaj izle

Oyuncak hikayesi 4 filmi hakkında önemli bir uyarıda bulunalım. Film ilk izleyenler için, biraz amatör kalmış olabilir; ama bu filmin ana teması 1995 yıllarına dayandığı için çizgisinden dışarı çıkmadığını, bu yüzden de filmi ilk izleyenlerin ilk 3 serisini de izlemelerini tavsiye ederiz. Ayrıca şuan sitemizden izleyebileceğiniz fragman da, filmin hayranları tarafından hazırlanmıştır. Resmi fragmanın henüz çıkmadığını da belirtelim. Filmin konusu ise, oyuncakların bir yolculukta bir arkadaşlarını kaybetmesi ve bu süreçte maceradan maceraya koşmalarıdır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Oyuncak Hikayesi 4 izle Tek Parça Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?