Only The Brave İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
58 Görüntülenme

Only The Brave İzle Full HD Filmini izle

Amerikan sinemasının önemli örneklerinden bir tanesi olarak kendini gösteren Only the Bave adlı yapım; gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış olup; yeterli türde performansların yer aldığı bir proje olarak kendini göstermektedir. Only the Brave adlı projenin konusu itibarıyla da ilgi çekecek türde yer almasına bağlı olarak son derece iyi puan verilecek bir yapım olarak kendini göstermesi de sağlanacaktır.

2013 yılında meydana gelen büyük bir yangında görev alan itfaiyecileri konu alan film; son derece gerçekçi mücadelelere yer vermekle beraber; aynı zamanda da sürekli olarak tercih edilen bir yapım olarak da adından söz ettirecektir. Bu projenin içerisinde yer alan isimlerin de filme sağlamış olduğu katkı ile beraber; önemli bir proje de gündeme gelmiştir. Bu proje ile beraber de insanların sürekli olarak tercih edebilecekleri bir film de ortaya çıkmıştır.

Only the Brave adı ile kendini gösteren film projesi gerçek hayattan uyarlama bir senaryo dahilinde çekilmiş olan bir filmdir. Bu filmin ilgi çekecek türde yer almasına bağlı olarak da sürekli olarak gündeme geleceği söylenebilmektedir. Bu proje kapsamında da Only the Brave kadrosunun ennifer Connelly, Miles Teller, James Badge Dale, Josh Brolin, Taylor Kitsch, Jeff Bridge, Andie MacDowell, Geoff Stults ve Ben Hardy gibi isimlerden meydana getirilmiş olması da önemli bir etkendir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?