Nocturama 2017 İzle
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (418)
6,716 Görüntülenme

Nocturama 2017 İzle Filmini izle

Nocturama filminin konusu ise, birbirinden farklı geçmişlere sahip olan gençlerin, bitkin olan toplumdan sıkılmasıyla, şehir içerisinde bir geziye çıkmasıyla başlar. Bir süre sonra büyük bir plan için toplandıkları anlaşılacaktır. Akşam geziye çıkılan ilk yerde tekrar bir araya gelen gençler, gece başlarken Paris' in yangın yerine dönüşünü izleyecekler.

Nocturama İzle

Bertrand Bonello’ nun yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı, Fransız, Belçikalı, Alman karışımı gerilim ve dram filmidir. Edouard Weil, Alice Girard tarafından senaryolaştırılan Nocturama filminin Türkiye’ deki vizyona girdi. Fransızca dilinde çekilen film, ilk olarak 31 Ağustos 2016′ da Fransa’ da yayınlandı. 31 Mart 2017′ de Türkiye’ de vizyona giren, Nocturama filmi; genel olarak dram ve gerilim içerse de bir gençlik filmi olarak görülmektedir.
Sinema severlerin, gişelerde ilgisiz bırakmadığı Nocturama Paris Yanıyor filminde başarılı aktör ve aktristleri görmek mümkün. Finnegan Oldfield’ in David karakterini, Vincent Rottiers’ in Greg karakterini, Hamza Meziani’ nin Yacine karakterini, Rabah Nait Oufella’ nın Omar karakterini canlandırdığı filmde, Adele Haenel ve Luis Rego da oyuncu kadrosu içerisinde girmeyi başarmış.

Nocturama 2017 İzle

Nocturama filminin konusu ise, birbirinden farklı geçmişlere sahip olan gençlerin, bitkin olan toplumdan sıkılmasıyla, şehir içerisinde bir geziye çıkmasıyla başlar. Bir süre sonra büyük bir plan için toplandıkları anlaşılacaktır. Akşam geziye çıkılan ilk yerde tekrar bir araya gelen gençler, gece başlarken Paris’ in yangın yerine dönüşünü izleyecekler.

Geniş oyuncu kadrosu ve başarılı yazarlarıyla, 31 Mart 2017′ de vizyona giren gerilim ve dram filmi olan Nocturama Paris Yanıyor, gişelerde yalnız bırakılmıyor. Sinema severler tarafından merakla izlenen film, olumlu yorumlar alıyor. Vizyondaki rakiplerine bakılacak olursa, gişede diğer yeni filmlerin çıkışına kadar kalacağı düşünülüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Nocturama 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?