New York Hoş Geldiniz (2014) -Wolcome to New York

Üzgünüz, henüz video eklenmedi.
151
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 31 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


Newyork’a hoş geldiniz isimli bu filmde cinselliğin dönem dönem bir saplantı şeklinde yaşanabildiğini anlatmaya yarayan bir esredir. Bay Devereaux New York’ta çalışan bir Fransız diplomattır. Başarılı bir isim olan Deveraux çevresi tarafından da saygın ve de bir o kadar da asil bir beyefendiliği ile tanınmaktadır. Tüm ülke tarafından saygı ile karşılanır ve de kibarlığı ile de örnek olacak bir kapasiteye sahip olmasından dolayı bir çok bayanın eşlerine karşı göstermiş olduğu örnek isimler arasında yerini almaktadır. Fakat Deveraux’un bu dış Dünyasının kendi iç Dünyasına karşı çok ama çok farklı olduğunu bilen neredeyse kendisinden başka hiç kimse yoktur.
Sex konusunda çılgın bir kaçık olan bu diplomat kadınlara karşı hem doyumsuz hem de açı veren fantezilerini tecavüz şeklinde yaşamayı ve yaşatmayı çok sevmektedir. Bu özelliğini ise sır gibi saklamaktadır. Çevresinde bunun duyulması bütün saygınlığını ortadan kaldırabileceği gibi o yıllar boyu tırnakları ile gelmiş olduğu mevkiden de vazgeçmesi gerekecektir. Bir Newyork’ta bir otelde kalan bu başarılı diplomat bu duygularını yaşayabilmek için yeni bir kurban arar ve onu çok uzaklarda bulmaz otelde hizmetçilik yapan bir kadına karşı dehşet veren fantezilerini gerçekleştirerek hizmetçiye tecavüz eder. Filmin devamını merak edenler için sitemiz üzerinden tekparça olarak izleyebilirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri