Nelyubov izle Yabancı Film Full HD Tek Parça
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
183 Görüntülenme

Nelyubov izle Yabancı Film Full HD Tek Parça

Nelyubov izle, Nelyubov türkçe dublaj izle, Her çiftin evlenmek için sebebi vardır; ama bu çiftlerin büyük bir çoğunluğu aşık olduğu kişi ile evlenir. Aşk evliliği yapan çiftlerden olan filmde ki karakterlerimiz, evliliğin ilk aşamalarında oldukça mutlulardı. Bu mutlululuğun meyvesi olarak da bir çocukları oldu. Çocuklarının doğması ile birlikte aşkları daha da pekişti derken çiftler arasında ki kavgalar baş göstermeye başladı. Bu kavgalar her gün artmaya başladı ve bu mutlu aile tablosundan geriye huzursuz bir ev ve bu huzursuz evde yaşamak zorunda kalan bir çocuk kaldı.

Reklamı Geç
60


Nelyubov izle, Nelyubov türkçe dublaj izle, Her çiftin evlenmek için sebebi vardır; ama bu çiftlerin büyük bir çoğunluğu aşık olduğu kişi ile evlenir. Aşk evliliği yapan çiftlerden olan filmde ki karakterlerimiz, evliliğin ilk aşamalarında oldukça mutlulardı. Bu mutlululuğun meyvesi olarak da bir çocukları oldu. Çocuklarının doğması ile birlikte aşkları daha da pekişti derken çiftler arasında ki kavgalar baş göstermeye başladı. Bu kavgalar her gün artmaya başladı ve bu mutlu aile tablosundan geriye huzursuz bir ev ve bu huzursuz evde yaşamak zorunda kalan bir çocuk kaldı. Çiftler yine bir gün tartışırken çocuklarının olmadığını fark ederler ve çocuklarını bulmak için bu çift, eski günlerde olduğu gibi el ele vermelidir. Peki çocuklarını bulabilecekler midir? En önemlisi tekrar eski günlere geri dönebilecekler midir?

Belçika, Rusya ve Fransa ortak yapımı olan Nelyubov filmi, yılın son günlerinde yani 29 Aralık 2017 tarihinde vizyona giriyor. Alexey Rozin, Marina Vasilyeva isimleri filmin oyuncu kadrosunda göze çarpan oyuncular. Filmin yönetmenliğini yapan kişi ise, Andrey Zvyagintsev. Filmin senaryosunu yazan kişi, Sürgün, Elena ve Leviafan gibi projeler de imzası bulunan Oleg Negin. Cannes Film Festivali En İyi Senaryo Ödülünü almış olan bu isimin yeni projesi Nelyubov’un nasıl bir gişe yapacağı merak konusu. Dram kategorisinde ki bu filmin Türkiye’de ki dağıtımcı firması Başka Film.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Nelyubov izle Yabancı Film Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?