My Little Pony İzle 2017
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (2)
274 Görüntülenme

My Little Pony İzle 2017 Filmini izle

My Little Pony bir tür Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Geliştiricisinin Hasbro olduğu ve piyasada çokca satılan My Little Pony oyuncaklarına kadar uzanmaktadır.

Equestria bölgesi, tüm sihirli yaratık ve canavarların her türlüsünün yaşadığı bir bölgedir. Küçük midiilliler burada günlerini şarkı söyleyerek barış ve mutluluk içinde geçirirler ancak bu bölge içerisindeki bazı canlılar barışı sevmemektedir.

My Little Pony İzle

My Little Pony bir tür Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Geliştiricisinin Hasbro olduğu ve piyasada çokca satılan My Little Pony oyuncaklarına kadar uzanmaktadır.

Equestria bölgesi, tüm sihirli yaratık ve canavarların her türlüsünün yaşadığı bir bölgedir. Küçük midiilliler burada günlerini şarkı söyleyerek barış ve mutluluk içinde geçirirler ancak bu bölge içerisindeki bazı canlılar barışı sevmemektedir. Bunlar troller, goblinler ve cadılar gibi kötü canlılardır. Kendilerine zarar verilmemesini isteyen middilliler sürekli kötü canavarlarla savaş halindedir.

My Little Pony 2017 İzle

11 Ağustos 2010 yılında her çarşamba günü saat 20:00’da başlayan ve 104 bölümden oluşan My Little Ponny 2012 yılına kadar televizyonda çizgi film dizisi yayınlanmıştır.
Filminin daha tasarım aşamasının bitmediği; My Little Pony, 6 Ekim 2017 tarihinde vizyona sinema olacak girecek. Her hangi bir fragmanı yayınlanmadı ancak, konuyu ve diziyi bildiğimiz kadarıyla filminde ne kadar sürükleyici ve büyük yaşlardaki insalara da hala ders vermeye devam eden bir animasyon çizgi filmi olacağına inanıyoruz.
Amerika Birleşik Devletlerinde tasarlanan çizgi filmin ülkemizin küçük kızlarına etkisi büyük ve ailecek gidip severek izleyeceğiniz bir animasyon çizgi film olacak.

Ünlü ses sanatçılarının filme eklediklerini unutmadan hemen isimlere bir bakalım; Kristin Chenoweth (Twilight Sparkle), Emily Blunt, Tara Strong (Applejack), Cathy Weseluck (Rainbow Dash), Andrea Libman (Pinkie Pie), Tabitha St. Germain (Fluttershy), Ashleigh Ball (Rarity) ve ünlü şarkıcı Sia.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "My Little Pony İzle 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?