Mutluluk Zamanı Full Hd İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (528)
6,452 Görüntülenme

Mutluluk Zamanı Full Hd İzle Filmini izle

Yönetmen:

Mutluluk Zamanı romantik komedi türünde bir film olup 10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Başrollerinde daha öncede Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Arduç ve Elçin Sangu paylaşıyor. Onun dışında oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Öktem ve Dila Bayrak gibi isimler de yer alıyor. Filmin yapımını NoLook üstlenirken yapımcılığını Muzaffer Yıldırım yapıyor. Filmin senaryosu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer tarafından kaleme alınmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da yapılırken 7 haftalık bir süre içinde tamamlandı.
Rapid 2 3 4 5 FragmanMutluluk Zamanı full izle,Mutluluk Zamanı hd izle, Mutluluk Zamanı tek parça izle Mutluluk Zamanı romantik komedi türünde bir film olup 10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek. Başrollerinde daha öncede Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Arduç ve Elçin Sangu paylaşıyor. Onun dışında oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Öktem ve Dila Bayrak gibi isimler de yer alıyor. Filmin yapımını NoLook üstlenirken yapımcılığını Muzaffer Yıldırım yapıyor. Filmin senaryosu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer tarafından kaleme alınmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Filmin çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da yapılırken 7 haftalık bir süre içinde tamamlandı.

Mert (Barış Arduç) oldukça güzel ve kusursuz bir hayata sahiptir. Heykeltıraş olan Ada (Elçin Sangu) ile Mert’in yolları bir gün bir şekilde kesişir. Ada’nın abisi olan Tarık ise hayatta hep kaybettiğini düşünen bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Hayatta istediklerini elde edememiş bir tip olan Tarık’ın hayatı Mert ile tanışmasıyla oldukça farklı yönlere kayacaktır. Bundan sonra onları oldukça değişik sürprizler beklemektedir. Mert geçmişinde yaşamayan daima ileriye bakan bir karakterken Ada ise tam tersi sürekli geçmişinde yaşayan ve hayatını ona göre şekillendiren birisidir. Kader bu ikiliyi bir araya getirdikten sonra ikili arasında oldukça romantik bir ilişki başlayacaktır. Mutluluk Zamanı Ada ve Mert’in romantik hallerini beyaz perde izleyicisi ile buluşturacak. Elçin Sangu ve Barış Arduç hayranları Mutluluk Zamanı’nı heyecanla bekliyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?