Müşteri Listesi Erotik Filmi izle Türkçe Dublaj

410
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 11 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Birbirlerine deliler gibi aşık bir çift ve her anlarında yan yana olmayı başarabilen fedakar bir karı koca aralarında aşk ve sevgi ikisi içinde rüya gibi olsa da bu çift birbirlerine olan sevgilerini sonsuza dek yaşayacaklarını inanmaktadırlar. Bu sevgi geçen süre sonunda artsa da arada onları üzebilecek sıkıntılar ile de karşı karşıya bırakmaktadır. Angele isimli güzeller güzeli genç bayan eşini deliler gibi sevmekte ve e onun her istediğini fazlası ile eşine yaşatabilmektedir. Gecelerinin rengârenk geçmesi her ikisi için de büyük bir enerji olmasından dolayın aralarındaki bu güzel rüya çokta uzun sürmemiş ve eşi ciddi bir şekilde rahatsızlanmıştır. Bu rahatsızlık onun çalışmasına da engel olmasından dolayı maddi ihtiyaçları karşılayabilmek adına Angele bir masaj salonunda çalışmaya başlamıştır. Masaja gelen her kes bu süreçte Angela’nın güzelliğinden etkilenmiş ve masajdan daha farklı talepler ile gelmeye başlamışlardır.
Bu süreç ilk başlarda yalnızca maddi sıkıntıdan kurulmak için olsa da daha sonrasında yaşamış olduğu zevkler sayesinde onunda inanılmaz derecede ilgisini çekmeye başlamış ve de artık o erkekleri tahrik edebilmenin yollarına başvurmuştur. Daha fazla para kazanıyor olmasının da büyük bir artısı olan bu durum farklı heyecanları yaşayabilmesi adına da önem duymaya başlamış olduğu bir iş olarak yerini almıştır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri