Murder On The Orient Express İzle Hd 2017
4.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.2 /10 (10)
296 Görüntülenme

Murder On The Orient Express İzle Hd 2017 Filmini izle

24 Kasım 2017 tarihinde beyaz perde ile buluşacak olan filmlerden birisi de Murder On The Orient Express filmidir. Bu film polisiye, gerilim ve macera severler için muhteşem bir sinema filmi olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından Dünya sinema arşivine kazandırılmış olan büyük esrelerden birisidir. Uzun metraj filmlerden birisi olması da ayrıca sinema severler için büyük bir artı sağlayacaktır. Son yıllarda büyük ilgi ile izlenmeye başlayan gerilim türündeki filmler ile sinema severler için de büyük bir umut olmuş ve gerilim tarzını her kesime sevdirmeye çalışmışlardır.

Murder On The Orient Express izle

24 Kasım 2017 tarihinde beyaz perde ile buluşacak olan filmlerden birisi de Murder On The Orient Express filmidir. Bu film polisiye, gerilim ve macera severler için muhteşem bir sinema filmi olacaktır. Amerika Birleşik Devletleri tarafından Dünya sinema arşivine kazandırılmış olan büyük esrelerden birisidir.

Uzun metraj filmlerden birisi olması da ayrıca sinema severler için büyük bir artı sağlayacaktır. Son yıllarda büyük ilgi ile izlenmeye başlayan gerilim türündeki filmler ile sinema severler için de büyük bir umut olmuş ve gerilim tarzını her kesime sevdirmeye çalışmışlardır.
Filmin konusuna da gelinecek olursak 1930’lu yıllarda Fransa ile Türkiye arasında yolculuk eden bir trende gizemli ve bir o kadar da ürkütücü bir cinayet işlenmiştir. Amerikalı olan bir trenin bir köşesinde akıl almaz bir şekilde hayatını kaybetmiş bir şekilde bulunmuştur.

Murder On The Orient Express Tek Parça izle

O sırada ise seyahat etmek için trende yer alan ünlü bir dedektif bulunmaktadır. Tamamen bir rastlantı olan bu gizemli olayı çözmek isteyen ünlü dedektif elinden gelen her tür çabayı gösterir ve bu olayın içerisindeki gizemi araştırmaya koyulur.
Yönetmenliğini Kenneth Branagh’ın üstlendiği Murder On The Orient Express  filminde oyuncu ekipleri de usta isimlerden oluşmaktadır. Bu isimlerden bazıları Kenneth Branagh, Daisy Ridley, Johnny Depp, Judi Dench, Leslie Odom Jr., Michelle Pfeiffer, Tom Bateman, Michael Peña, Lucy Boynton, Derek Jacobi, Josh Gad, Marwan Kenzari, Penelope Cruz ve Williem Dafoe gibi film, dizi sektöründe isimlerinden bahsettirmeyi başarmış usta yeteneklerdir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Murder On The Orient Express İzle Hd 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?