Mucize İzle Full HD
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (97)
1,723 Görüntülenme

Mucize İzle Full HD

Fragman Load 3 4 5 6

Reklamı Geç
60

Dram türünde bir film olan Mucize içinizi ısıtacak bir film projesi olarak kendini gösterecektir. Bu filmin iyi bir biçimde kurgulanması ve fazlasıyla dikkat çekecek bir proje olmasından dolayı da sinemaseverlerin ilgisini çekecek türde bir film olarak adından söz ettireceğe benziyor. İlgi çeken türdeki sinema filmlerinden bir tanesi olan Mucize yakın zamanda seyircilere ulaşmaya da devam edecek.

Dram türünün en güzel ve en masum örneklerinden bir tanesi olan Mucize adlı yapım; yüzünde deformasyon olan bir çocuğu konu alıyor. Bu çocuğun yaşadıklarını ve iç dünyasını başarılı bir biçimde anlatan filmin; geçen zor yılları etkileyici bir biçimde sinema severlere sağlayan bir proje olması sebebiyle de ilgi görmeye devam ediyor. Bu filmin son derece sevilecek yapımlar arasında yer alacak olması da söz konusu filme gelen ilgiyi arttıracak bir faktör olması da söyleniyor.

Amerikan sinemasının bu yılki en etkili dram filmlerinden biri olan Mucize’nin oyuncu kadrosu ise son derece mükemmel bir biçimde bir araya getirilmiş. Julia Roberts ve Owen Wilson ana karakterler olarak kendini gösterse de çocuk oyuncu Jacob Tremblay bu filmde yıldızlaşıyor. Asıl güzelliğin içimizde olduğunu anlatan en etkili ve en duygusal yapımlar arasında yer alan Mucize adlı drm türündeki film; gözyaşlarınızı tutamayacağınız zaman zaman gülümseyeceğiniz bir film olarak da ön plana çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?