(M)uchenik İzle 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
259 Görüntülenme

(M)uchenik İzle 2017 Filmini izle

(M)uchenik filminin hikayesi bir lise öğrencisi olan Veniamin' in hayatını ve sözlerini konu alıyor. Tamamen dini kitaplardan alıntı yaparak konuşan Veniamin başlarda çevresi ve ailesi tarafından hoş karşılansa da okul ve okul yönetimine sorduğu sorularla insanı bunaltıyor. Sorularından bazıları ' Cinsel eğitimin okuldaki yeri ve evrim teorisinin temel bilimlerle öğrenilmesi doğru mu?' sorularıyla gündeme gelen Veniamin' i daha sonra sadece Biyoloji öğretmeni olan Elena dinleyecek ve onunla aynı frekansta düşünmeyi deneyecek.

(M)uchenik İzle

Kirill Serebrennikov’ un yönetmenliğini yaptığı bir baş yapıt sayılabilecek, dram türündeki (M)uchenik filminin vizyon tarihi belirlendi. Bütün bildiklerinizi sorgulatacak olan film mistisizmin açmaz kapılarını sizler için açacak. 14.05.2017 tarihinde vizyona girecek olan film için hem eleştri yağmurlarına tutan sinema severler hemde başarılı bir film olduğunu söyleyen sinema seveler ikiye ayrılmış durumda. Filmin çıkacağı günü iple çekenler varken, asla filme gitmeyeceğini söyleyen sinema seveler de mevcut. Eğer bir kaç şeyi sorgulamak isterseniz, 14.05.2017 tarihinde vizyona girecek olan (M)uchenik filminne gitmenizi tavsiye ederiz.

(M)uchenik 2017 İzle

(M)uchenik filminin hikayesi bir lise öğrencisi olan Veniamin’ in hayatını ve sözlerini konu alıyor. Tamamen dini kitaplardan alıntı yaparak konuşan Veniamin başlarda çevresi ve ailesi tarafından hoş karşılansa da okul ve okul yönetimine sorduğu sorularla insanı bunaltıyor. Sorularından bazıları ‘ Cinsel eğitimin okuldaki yeri ve evrim teorisinin temel bilimlerle öğrenilmesi doğru mu?’ sorularıyla gündeme gelen Veniamin’ i daha sonra sadece Biyoloji öğretmeni olan Elena dinleyecek ve onunla aynı frekansta düşünmeyi deneyecek.


(M)uchenik filminde Petr Skvortsov; Veniamin karakterini canlandırarak başrol koltuğuna otururken, Yuliya Aug; Veniamin’ in annesi rolünde oynayacak. Aleksandr Gorchilin ise; Grigory karakterini canlandırmak için kamera karşısına geçecek. Victoria Isakova’ nin Elena yani biyoloji öğretmeniyle kamera karşısına geçeceği biliniyor. Aleksandra Revenko’ nun film içerisinde sıklıkla görebileceğimiz bir karakteri yok ancak Lidia ile beyazperdede olacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "(M)uchenik İzle 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?