Moonwalkers 2017 İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
134 Görüntülenme

Moonwalkers 2017 İzle Filmini izle

Moonwalkers filmi; bir CIA ajanınıyla bir menajerin birlikte, yapay aya iniş projesinde görev almalarını konu alır. Stanley Kubrick' in yaptığı yapay aya iniş için, yeterli becerilere sahipler midir? Ron Perlman ve Rupert Grint arasında paylaştırılan başrol, onları olabilecek en mükemmel ikili yapmıştır.

Moonwalkers İzle

Antoine Bardou Jacquet’ in yönetmen koltuğuna oturduğu; aksiyon ve komedi türündeki Moonwalkers filminin konusu ve vizyon tarihi belli oldu. 4 Ağuston 2017′ de vizyona girecek olan Moonwalkers isimli filmin içediği ünlü oyuncular sebebiyle de çok tutulacağı düşünülüyor. Film sektörüne bir yıldırım gibi düşen; komedi aksiyon türündeki başarılı filmlerden olan Bitirim İkili, tarzında olacak bu yapım, başarılı bir filmin yolundan gitmekte ve düşünülerek atılmış her adım onlara başarı olarak geri dönecektir.

Moonwalkers 2017 İzle

Moonwalkers filmi; bir CIA ajanınıyla bir menajerin birlikte, yapay aya iniş projesinde görev almalarını konu alır. Stanley Kubrick’ in yaptığı yapay aya iniş için, yeterli becerilere sahipler midir? Ron Perlman ve Rupert Grint arasında paylaştırılan başrol, onları olabilecek en mükemmel ikili yapmıştır.

Rupert Grint’ in Harry Potter ve 8 serisinde göstermiş olduğu başarının her saniyesinin Moonwalkers filmine yansıyacağından emin olduğumuz film içerisinde, bir de aksiyon ve komedi türünde adını yeterince duyurmuş olan Ron Perlman eklenince, ortaya çıkacak olan Moonwalkers filmi için, kötü bir eleştri yapmak mümkün değil. Ayrıca; Robert Sheehan, Stephen Campbell Moore, Tom Audenaert, Kevin Bishop, Eric Lampaert ve Erika Sainte’ nin bulunduğu oyuncu kadrosuyla; Komedi aksiyon türünün yeniden hayat bulacağı film olarak görülen Moonwalker‘ ın vizyona çıkmasını bekliyoruz. 4 Ağustos 2017’ de vizyona girecek film, sıcak yaz aylarında zamanınızı ayırıp gitmeniz gereken bir film olacağa benziyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Moonwalkers 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?