Mom And Dad HD Tek Parça İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (78)
917 Görüntülenme

Mom And Dad HD Tek Parça İzle Filmini izle

Yönetmen:

Brian Taylor

Oyuncular:

Nicolas Cage,Selma Blair,Anne Winters
Daha yeni vizyone girmiş olan Mom And Dad 2018 ABD yapımı esrarengiz ve gerilim içeren filmler sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Filmde bazı ailelerin mevcut durum dışında gelişen olaylar zincirinin dışında ortaya çıkan hastalık ve bozukluk sonucunda çocukların fizyolojik yapılarının değişmesi ve ailelerin bu değişime uğrayan çocuklara uygulamış oldukları baskı ve şiddeti konu almaktadır. Çocuklar durumun farkında olup baskı ve şiddetten kurtulmak için ailelerinden kaçabilmek ve şiddet görmemek için çeşitli kaçma yöntemleri bulmaya çalışmaktadırlar. Aileler ise bu baskı ve şiddet durumundan pek de hoşnut olmayıp ve durumun ilerleyen süreçlerde tekrar etmemesi için bu değişik baskı ve şiddet ortamına yani dünyaya çocuk getirmekten çekinmektedirler. Anne ve babaların bilhassa annelerin vücutlarının bozulmasından korktukları için çocuk olayına uzak bakmaktadırlar. Bir yandan çocuklarının mevcut durumu çocukların ise kaçmak için saklanma isteği duyması ve anne ve babaların gelişen olaylar çerçevesinde çocuklarına şiddet ve baskı uygulamaları kendilerini çözüm bulmak açısından ellerinde başka bir çare bırakmamıştır.
Fragman 2 3 4 5 6


Mom and Dad Direk İzle, Mom And Dad Sansürsüz İzle,Daha yeni vizyona girmiş olan Mom And Dad 2018 ABD yapımı esrarengiz ve gerilim içeren filmler sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Filmde bazı ailelerin mevcut durum dışında gelişen olaylar zincirinin dışında ortaya çıkan hastalık ve bozukluk sonucunda çocukların fizyolojik yapılarının değişmesi ve ailelerin bu değişime uğrayan çocuklara uygulamış oldukları baskı ve şiddeti konu almaktadır. Çocuklar durumun farkında olup baskı ve şiddetten kurtulmak için ailelerinden kaçabilmek ve şiddet görmemek için çeşitli kaçma yöntemleri bulmaya çalışmaktadırlar. Aileler ise bu baskı ve şiddet durumundan pek de hoşnut olmayıp ve durumun ilerleyen süreçlerde tekrar etmemesi için bu değişik baskı ve şiddet ortamına yani dünyaya çocuk getirmekten çekinmektedirler. Anne ve babaların bilhassa annelerin vücutlarının bozulmasından korktukları için çocuk olayına uzak bakmaktadırlar. Bir yandan çocuklarının mevcut durumu çocukların ise kaçmak için saklanma isteği duyması ve anne ve babaların gelişen olaylar çerçevesinde çocuklarına şiddet ve baskı uygulamaları kendilerini çözüm bulmak açısından ellerinde başka bir çare bırakmamıştır.
Filmde göreceğimiz durum ise ve heyecan ve düşünce uyandıran ana tema ise çocukların baskı ve şiddetten kaçmak mı aileye yakınlaşmak arasında çaresiz kalmalarıdır. Diğer taraftan bakıldığında ise ebeveynlerin mevcut durumda baskı ve şiddet uygulamamak mı çocuklarının ölmesi mi yoksa anneler için ise dünyaya çocuk getirip vücutlarının bozulması mı yoksa getirdikten sonra çocuklarına uygulayacakları şiddet ikilemlerini akla getiriyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?