Molly’s Game izle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (42)
664 Görüntülenme

Molly’s Game izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Molly's Game adlı film kapsamında Molly Bloom’un gerçek hayatı baz alınarak senaryo haline getirilmiştir. Molly's Game adlı film kapsamında profesyonel bir poker oyuncusu olan Molly’nin yaşadığı olaylar baz alınmaktadır. Aynı zamanda da FBI ile başı dertte olan Molly; bu sorunların içerisinden çıkmak adına girişimlerde bulunacak olup; bir maceranın içerisinde kendini bulacaktır. Biyografi ve dram türündeki film yapımlarından bir tanesi olan Molly's Game; sinemaseverlerin ilgisini çekecek projeler arasında da varlık gösterecektir.


Molly’s Game adlı film kapsamında Molly Bloom’un gerçek hayatı baz alınarak senaryo haline getirilmiştir. Molly’s Game adlı film kapsamında profesyonel bir poker oyuncusu olan Molly’nin yaşadığı olaylar baz alınmaktadır. Aynı zamanda da FBI ile başı dertte olan Molly; bu sorunların içerisinden çıkmak adına girişimlerde bulunacak olup; bir maceranın içerisinde kendini bulacaktır. Biyografi ve dram türündeki film yapımlarından bir tanesi olan Molly’s Game; sinemaseverlerin ilgisini çekecek projeler arasında da varlık gösterecektir.
Molly’s Game adlı film projesi oyuncuları ile de ön planda yer alacak olan yapımlar arasında yer alacaktır. Molly’s Game adlı filmin oyuncu kadrosunda Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner gibi isimler etkili performansları ile ön planda yer alarak; bu kulvarda yeteneklerini Molly’s Game adlı yapım içerisinde de göstereceklerdir. Aaron Sorkin tarafından yönetilen Molly’s Game; Molly Bloom adlı poker oyuncusunun kitabından uyarlanma bir proje içerisinde de yer alacaktır. Molly’s Game adlı film projesi de sinemaseverlerin de ilgisini çekecek konumda da varlık gösterecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?