Moana 2017 İzle
6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (7)
341 Görüntülenme

Moana 2017 İzle Filmini izle

Moana animasyon çizgi filminin konusu ise; Moana küçük bir kızdır. Bu küçük kız, Antik Polonezya diye kurgulanan ülkede yaşar ve kabilelerinin şefi olan babası sayesinde doğanın içinde büyümüştür. Güçlü, cesur ve korkusudur. Neşeli olan küçük kızımızın başı kısa süre içerisinde bir belaya karışacaktır. Kötü büyücü ve yarı tanrı olan Maui, Moana' nın yaşadığı adaya bir büyü yapar ve ada lanetlenir. Maui karakteri, Te Whiti' nin kalbini çalmıştır. Güzel tanrıçanın kalbinin çalınmasıyla adada herşey kötü gitmeye başlar. Balıkçılar balık tutamaz, çiftçilerin ekinleri sararıp solmuştur. Ancak cesur Moana bu durum karşısında yılmaz ve Güney Pasifikten doğruca, kötü yarı tanrı Maui' yi bulmaya çıkar.

Moana İzle

Öncesinde; Prenses ve Kurbağa, Herkül ve Define Gezegeni gibi filmleri beraber yöneten, john Musker ve Ron Clements’ in yönetmenliğini yaptığı animasyon çizgi filmi yeniden vizyona geliyor. 20 Ocak 2017′ de ilk vizyona girişini yapan Moana animasyon çizgi filmi istediği gişe başarısını yapamamış gibi görünüyor. İnternette kopyalarının bulundurulmadığı film, 21 Nisan 2017 tarihinde yeniden beyaz perdede olacak.

Moana 2017 İzle

Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekim ve tasarımları yapılan film; çok tutulmamış olsa da keyif verdiği söyleniyor. Kimisine göre de animasyon çizgi filminin reklamlarının iyi yapılmadığını, vizyona girdiğini sadece sinema salonlarına gelen kişilerin bildiğini düşünüyor. Ayrıca; Hızlı ve Öfkeli’ den tanıdığımız Dwayne Johnson, Maui karakterinin seslendirmelerini yapacaktır.

Moana animasyon çizgi filminin konusu ise; Moana küçük bir kızdır. Bu küçük kız, Antik Polonezya diye kurgulanan ülkede yaşar ve kabilelerinin şefi olan babası sayesinde doğanın içinde büyümüştür. Güçlü, cesur ve korkusudur. Neşeli olan küçük kızımızın başı kısa süre içerisinde bir belaya karışacaktır. Kötü büyücü ve yarı tanrı olan Maui, Moana’ nın yaşadığı adaya bir büyü yapar ve ada lanetlenir. Maui karakteri, Te Whiti’ nin kalbini çalmıştır. Güzel tanrıçanın kalbinin çalınmasıyla adada herşey kötü gitmeye başlar. Balıkçılar balık tutamaz, çiftçilerin ekinleri sararıp solmuştur. Ancak cesur Moana bu durum karşısında yılmaz ve Güney Pasifikten doğruca, kötü yarı tanrı Maui’ yi bulmaya çıkar.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Moana 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?