Mission Impossible Fallout izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Mission Impossible Fallout izle Filmini izle

Mission Impossible Fallout (2018)
Aksiyon, gerilim ve maceranın bir arada bulunduğu Mission Impossible Fallout izle ile 2018 yılının en başarılı filmleri arasında yer almaktadır. Filmin bir kısmının Yeni Zellanda’da çekilmesi ile tamamlanan proje 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girmektedir. Sadece Türkiye gişesi ile tam olarak 617 bin 800 kişi tarafından izlenmektedir. Merakla beklenen Görevimiz Tehlike filminin 6. Serisi olan Mission Impossible Fallout büyük bir tehlike daha atlatmak için çalışmaktadır.
İkonik ajan olarak başrolde bulunan Ethan Hunt IMF de çalıştığı ekip ile fikir ayrılığına girmektedir. Bu durumda bulunduğu Berlin görevini de tam anlamı ile yerine getiremeyen Hunt çalıştığı CIA’nı kara listesine eklenmektedir. Aynı zamanda büyük bir tehlike peşinde olan CIA karşılaştığı sorunlar içinde tekrar olarak Hunt ile çalışmaya başlamaktadır. Karşılaştıkları bu zor surumda Hunt ve ekip arkadaşları zamana karşı büyük bir savaş içerisinde yer almaktadır.
Mission Impossible Fallout (2018) Filminin Detayları
Uzun süre izleyicisi tarafından beklenen Mission Impossible Fallout (2018) filmi 2 saat 28 dakika boyunca devam etmektedir. Casusluk türünde de bulunan filmin yönetmenliğini Chistopher Mc Quarrie üstlenmektedir. Başarılı ve profesyonel olarak filmde yer alan başrol oyuncuları da; Tom Cruise, Henry Cavill, Rebecca Ferguson, Sİmon Pegg, Ving Rhames gibi usta oyunculardan oluşmaktadır. Türkçe adı ile Yansımalar olarak bilinen bu film ABD yapımı olarak vizondaki yerini almaktadır.

Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar