Miranda (1995) + Yetişkin Film izle

274
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 03 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı


Miranda isimli genç bayan İtalya’nın küçük fakat bir o kadar da sevimli bir kasabasında yaşamını sürdürmeye çalışan yalnız ve de bir o kadar güzel ve seksi bir kadındır. Bu yalnız kadın yaşamını sürdürebilmek için bir restoran işletmektedirler. Yakışıklı kibar ve de bir o kadar güçlü bir ortağı olan Miranda bu restoranda hem maddi olarak hem de manevi olarak ortağına güvenmektedir. Aradan geçen zamanlar Miranda’nın ortağına deliler gibi âşık olmasına yetmiştir. Ortağı da Miranda’yı deliler gibi istemektedir. Restorana müşteri çekmek için birbirinden sexi kıyafetlerini giyerek ortalarda dolaşan bu sexi kadın ortağına her ne kadar âşık olsa da onunla yatmayı her seferinde red etmiştir.
Ortağı çılgın gibi onun peşinden koştukça Miran da her seferinde kaçabilmek için bahaneler bulabilmektedir. Koca koca göğüslerinin olduğu birbirinden açık kıyafetler ve dap dar eteklerinin altından uzanmakta olan muhteşem bacaklar restorana gelen her müşterinin sahip olmak istediği türde bir kadın olduğu için restoranda işleri sürekli yoğundur. Bir gece ortağı Miranda ile dışarı çıkarlar hem dertleşirler hem de biraz hava alırlar. Derken yağmur başlar ve bir tenhada yağmurun geçmesini beklerlerken ortağı dayanamayarak Mirandayı öpüverir derken olanlar olur yağmurun altında çırılçıplak kalan miranda ortağına hayatında yaşamadığı zevki ev heyecanı tattırır. Miranda ve ortağı arasında oluşan bu heyecan saatlerce sürer.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri