Message from the King izle Türkçe Altyazılı
4.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.5 /10 (21)
279 Görüntülenme

Message from the King izle Türkçe Altyazılı Filmini izle

Message from the King izle, Message from the King türkçe altyazılı izle, ABD yapımı bir film olan bu yapıt ünlü isimleri kadrosunda barındırsa da istenilen ilgiyi ne yazık ki göremedi. IMDB'den 6.3 gibi iyi diyebileceğimiz bir puan alsa da, sinema severler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Nitekim oyuncu kadrosu ne kadar iyi olursa olsun, senaryosu çok zayıf. Filmde ki bazı yerler aşırı sıkıcı ve birkaç aksiyon sahnesi iyi olsa da çok yetersiz. Bu da gösteriyor ki oyuncu ne kadar iyi olursa olsun, senaryo iyi olmadığı sürece o filmi iyi bir yerlere getiremez. Bu film de bu türde bir film. Gerilim türü bir film olarak vizyona girdi; ama bu kategori de bir film olduğunu anlamak gerçekten de güç.


Message from the King izle, Message from the King türkçe altyazılı izle, ABD yapımı bir film olan bu yapıt ünlü isimleri kadrosunda barındırsa da istenilen ilgiyi ne yazık ki göremedi. IMDB’den 6.3 gibi iyi diyebileceğimiz bir puan alsa da, sinema severler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kaldı. Nitekim oyuncu kadrosu ne kadar iyi olursa olsun, senaryosu çok zayıf. Filmde ki bazı yerler aşırı sıkıcı ve birkaç aksiyon sahnesi iyi olsa da çok yetersiz. Bu da gösteriyor ki oyuncu ne kadar iyi olursa olsun, senaryo iyi olmadığı sürece o filmi iyi bir yerlere getiremez. Bu film de bu türde bir film. Gerilim türü bir film olarak vizyona girdi; ama bu kategori de bir film olduğunu anlamak gerçekten de güç.

Message from the King filminin konusu ise, Jacob King adında ki adamın başından geçenleri anlatıyor. Jacob King, Güney Afrika’da yaşamaktadır ve bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşi kayıptır ve Jacob, kız kardeşini bulmayı kafasına koymuştur. Bunun içinde bir yolculuk yapacaktır ve Los Angeles’e gider. Bu arada 1 hafta kalacaktır bu eyalette ve 1 hafta sonrası için dönüş biletini de almıştır. Yanında az para vardır ve sadece bileti. Jacob kollarını sıvar ve kardeşini bulmak için elinden geleni yapar. Sonradan bir iz bulur; ama bu iz onu yıkacaktır. Zira kardeşi öldürülmüştür. Hem de vahşice. Jacob için bu beklenmedik bir durumdur ve onu öldürenlere karşı ne yapacaktır?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?